معرفی کارآفرینان در قسمت‌های پایانی «کار خونه»

۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۳:۲۴
کد خبر: ۴۷۱۵۴۵۶
معرفی کارآفرینان در قسمت‌های پایانی «کار خونه»
برنامه «کار خونه» در سه قسمت پایانی فصل دوم، با حضور کارآفرینانی از بوشهر و سیستان و بلوچستان روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این برنامه چهارشنبه ۱۰ خرداد به روایت زندگی خانم فریده ایازی (کارآفرین در حیطه صنایع دستی همچون حصیربافی، گلیم‌بافی، نقاشی روی سفال، تولید محصولات دریایی با صدف، رزین، گلابتون‌دوزی و…) می‌پردازد که با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان کنگان استان بوشهر توانسته برای ۲۹۰ نفر از اهالی شهر و روستا‌های اطراف ایجاد اشتغال کند. امین زاهدی (حامی، همراه و همسر این کارآفرین) به همراه دکتر محمدرضا میری (مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر) در این قسمت از برنامه حضور دارند.

هفتاد و نهمین قسمت «کار خونه» روز پنجشنبه ۱۱ خرداد به معرفی خانم معصومه صابکی (کارآفرین در زمینه انواع پارچه‌بافی‌ها همچون حوله‌بافی، سجاده‌بافی، رومیزی، شال‌بافی و…) خواهد پرداخت که توانسته در روستای خواجه احمد از توابع شهرستان زهک استان سیستان و بلوچستان باعث اشتغال‌زایی برای ۵۰ نفر از اهالی روستای محل زندگی شود. کارشناس ثابت کسب و کار برنامه به همراه سیدمهدی عبادی (مدیر کل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان) از راه‌های مختلفی که کارآفرین محترم طی کرده تا در چنین جایگاهی قرار گیرد، صحبت می‌کنند.

جمعه ۱۲ خرداد که آخرین قسمت فصل دوم برنامه کار خونه روانه آنتن می‌شود، داستان زندگی پرفراز و نشیب خانم ساجده سپاهی (کارآفرین در زمینه سوزن‌دوزی بلوچ) روایت می‌شود که توانسته برای ۷۰ نفر از اهالی شهر و روستا‌های اطراف اشتغال‌زایی کند. مرادمحمد سپاهی (حامی، برادر و همراه موفقیت این بانوی کارآفرین به همراه سیدمهدی عبادی (مدیر کل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان) در برنامه حضور خواهند داشت.

فصل دوم برنامه «کار خونه» کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی، کارگردانی رضا داستانی، اجرای مسعود فروتن و کارشناسی دکتر فاطمه کریم‌وند که با هدف حمایت از مشاغل خانگی به عنوان کسب و کار در جهت ایجاد درآمد خانواده و همچنین بررسی راهکار‌های ساماندهی و حمایتی از مشاغل خانگی، از چهارشنبه تا جمعه هر هفته حوالی ساعت ۱۴:۱۰ مهمان خانه مخاطبان بوده؛ آزاده بهرامی مسئول هماهنگی کارآفرینانی بود که از ۲۲ مهر ۱۴۰۱ تاکنون در این برنامه به معرفی آنان پرداخته شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *