تاثیر برنامه‌هایی مثل "اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها" بر ایجاد محبت اهل بیت در میان جوانان

۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۲:۰۲
کد خبر: ۴۷۱۵۳۰۰
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
تاثیر برنامه‌هایی مثل
هلالی با بیان اینکه جامعه نیازمند شادی است، گفت: برگزاری برنامه‌هایی همچون اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها به تقویت روحیه دین‌داری و ایجاد محبت اهل بیت در میان جوانان می‌انجامد.

خبرگزاری میزان- عبدالرضا هلالی مداح اهل بیت (ع) درباره اثر برگزاری جشن بزرگ امام رضایی‌ها و تأثیر آن بر نشاط جامعه، اظهار داشت: کشاندن برنامه‌ها و جلسات مذهبی به میان عموم مردم اقدام بسیار پسندیده‌ای است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر جامعه ما نیازمند شادی است؛ برگزاری این دست مراسم‌های شادی اهل بیت (ع) فضای مناسبی را برای عموم مردم به ویژه جوان‌تر‌ها پدید می‌آورد.

تاثیر برنامه‌هایی مثل

این مداح اهل بیت (ع) با تأکید بر آنکه ما نسبت به نسل جوان وظیفه داریم، اضافه کرد: احساس می‌کنم تاکنون تا حدودی نسبت به فراهم آوردن فضای مناسب برای این عزیزان کم‌کاری شده است.

هلالی با اشاره به «جنگ تمام‌عیاری» که علیه جوانان ایرانی تدارک دیده شده است، افزود: دشمن تا دندان مسلح علیه بچه‌های ما مشغول کار است.

تاثیر برنامه‌هایی مثل

وی در خاتمه با بیان اینکه برگزاری این دست برنامه‌ها منجر به تقویت روحیه دین‌داری شده و بر ایجاد محبت اهل بیت در دل جوانان مؤثر است، گفت: امیدوارم عاقبت همه این عزیزان به خیر باشد.

تاثیر برنامه‌هایی مثل
انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *