تکواندو قهرمانی جهان| ۳ ملی‌پوش ایران رقبای روز دوم خود را شناختند

۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴:۰۹
کد خبر: ۴۷۱۵۲۲۹
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
تکواندو قهرمانی جهان| ۳ ملی‌پوش ایران رقبای روز دوم خود را شناختند
پس از قرعه کشی انجام شده، سه ملی پوش تکواندو کشورمان در رقابت‌های جهانی باکو حریفان خود را شناختند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و ششمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی جهان از دوشنبه هشتم خرداد ماه در سالن ۲۵۰۰۰ نفری «کریستال» شهر باکو به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان تا ۱۴ خرداد ماه با حضور ۹۴۹ تکواندوکار در ۱۶ وزن (۸ وزن بانوان + ۸ وزن آقایان) برگزار شده و تا روز ۱۴ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

در روز دوم مسابقات در اوزان ۶۷- و ۷۳- کیلوگرم بانوان و ۵۸- کیلوگرم آقایان پیگیری می‌شود که «زینب اسماعیلی و زهرا پوراسماعیل» و «علیرضا حسین پور» نمایندگان تیم ملی تکواندو ایران در روز دوم پیکار‌ها خواهند بود.

بر اساس قرعه کشی انجام شده در وزن ۶۷- کیلوگرم ۴۸ تکواندوکار حاضر هستند، ابتدا زینب اسماعیلی «سوبیر جونووا» از ازبکستان رو به رو شود و در صورت برتری حریف «میلنا تیتونلی» حریف عنواندار از کشور برزیل خواهد شد. در سمت جدول اسماعیلی «آیا شهاتا» از مصر و «فریدا عزیزوا» تکواندوکار صاحب عنوان از کشور میزبان دیده می‌شود.

در وزن ۷۳- کیلوگرم، زهرا پوراسماعیل با حضور ۳۳ تکواندوکاردر وزن خود ابتدا «سیمراگلیا» از ایتالیا را پیش رو دارد و در صورت برتری با برنده دیدار مونته نگرو و کره جنوبی دیدار می‌کند. دابین لی از کره جنوبی یکی از پر افتختارترین تکواندوکاران سنگین وزن جهان به حساب می‌آید. در سمت جدول پوراسماعیل «نادیکا بوزانیچ» از صربستان حضور دارد.

در وزن ۵۸- کیلوگرم ۷۱ تکواندوکار ثبت نام کرده اند، علیرضا حسین پور «وینسنته پیزارو» از شیلی را پیش رو دارد. از طرفی اگر حسین پور برنده شود باید به دیدار برنده نماینده پناهندگان و کامرون و یا ایتالیا دیدار می‌کند. «ویتو دلاکویلا» از ایتالیا دارنده مدال طلای المپیک توکیو ۲۰۲۰ و قهرمانی جهان ۲۰۲۲ مکزیک است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *