تجهیز پهپاد‌های نهاجا به سیستم جنگال و مهمات دورایستای نقطه‌زن

۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰:۴۱
کد خبر: ۴۷۱۴۹۲۲
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
تجهیز پهپاد‌های نهاجا به سیستم جنگال و مهمات دورایستای نقطه‌زن
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: با تلاش متخصصان و نخبگان، نسبت به ساخت پهپاد و تجهیزات جنگال اقدام کردیم و پهپاد‌های ما به سیستم جنگ الکترونیک و مهمات دورایستای نقطه‌زن مجهز شده‌اند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، درباره روند حرکت این نیرو برای تبدیل شدن به «نیروی هوایی دانشمند در تراز نظام اسلامی» اظهار داشت: برای دانشمند شدن نیروی هوایی در همه حوزه‌ها اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم و امیدواریم که اقدامات صورت گرفته منجر به رضایت فرمانده معظم کل قوا شود.

امیر سرتیپ واحدی درباره توانمندی نیروی هوایی ارتش گفت: این نیرو با همکاری وزارت دفاع درخصوص تولید هواپیما‌های باسرنشین و بدون‌سرنشین، بمب‌های دورایستای نقطه‌زن، موشک‌های برد بلند و سایر تسلیحات، اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تأکید بر اینکه در زمینه تولید تجهیزات مورد نیاز این نیرو به خودکفایی کامل رسیدیم، اضافه کرد: با همکاری وزرات دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح پیشرفت‌های خوبی در تمامی حوزه‌ها داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌های نیروی هوایی ارتش زمینه جنگ الکترونیک به علم روز مجهز شده‌اند، افزود: با تلاش متخصصان و نخبگان، نسبت به ساخت پهپاد و تجهیزات جنگال اقدام کردیم و پهپاد‌های ما به سیستم‌های جنگ الکترونیک و مهمات دورایستای نقطه‌زن مجهز شده‌اند.

امیر سرتیپ واحدی با تأکید بر اینکه تمامی تجهیزات نیروی هوایی ارتش بومی بوده و نیاز به واردات هیچ‌گونه تجهیزاتی نداریم، عنوان کرد: نیروی هوایی ارتش با تمامی توان مقابل هرگونه تهدیدی ایستاده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *