واکنش باشگاه پیکان به پیشنهاد پرسپولیس برای مدافع جوان این تیم

۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۱:۴۴
کد خبر: ۴۷۱۴۸۳۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
واکنش باشگاه پیکان به پیشنهاد پرسپولیس برای مدافع جوان این تیم
عضو هیات مدیره باشگاه پیکان گفت: سپاهان رفتار حرفه‌ای داشته و با ارسال نامه، به دنبال انتقال قانونی سامان فلاح است، اما هنوز مذاکره نکردیم.

خبرگزاری میزان - ابراهیم شکوری در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پیکان، ضمن اشاره به شایعات اخیر پیرامون انتقال سامان فلاح ستاره خودروسازان در فصل بیست و دوم، اظهار داشت: «سامان جزو بازیکنان تاثیرگذار و آینده‌دار فوتبال ماست که افتخار دارد بازوبند کاپیتانی باشگاه بااصالت پیکان را روی بازو خود ببندد.» 

عضو هیات مدیره باشگاه پیکان ادامه داد: «فلاح با باشگاه قرارداد بلندمدت دارد و با صراحت اعلام می‌کنم بر خلاف شایعات، تا به حال هیچ باشگاهی غیر از سپاهان، برای انتقال این بازیکن با ما نامه‌نگاری نکردند. سپاهان رفتار حرفه‌ای داشته و با ارسال نامه، به دنبال انتقال قانونی سامان است، اما هنوز در این مورد نیز مذاکره نکردیم. پیکان دارای ساختار حرفه‌ای شده و برای انتقال بازیکن، کمیته فنی و هیات مدیره تصمیم‌گیری خواهند کرد.» 
شکوری در مورد تفکر باشگاه برای انتقال این بازیکن گفت: «ترجیح من، صحبت در مورد همه بازیکنان است. همان طور که اهالی ورزش می‌دانند، فلسفه باشگاه پیکان، کشف، پرورش، آموزش و هموارسازی مسیر پیشرفت ورزشکاران در جهت تقویت ورزش ایران و تیم‌های ملی است. ما در مورد سامان فلاح و همه بازیکنان در ابتدا آینده حرفه‌ای را در نظر می‌گیریم و در وهله دوم، به دنبال صرفه و صلاح باشگاه هستیم. قطعا هر کجا که مسیر پیشرفت بازیکنان و شرایط مدنظر باشگاه فراهم باشد، بهترین انتخاب برای پیکان خواهد بود.»

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *