دادستان‌‌های جدید شهرستان‌های رامیان و علی آبادکتول معرفی شدند

۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴:۴۱
کد خبر: ۴۷۱۴۷۵۲
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
دادستان‌‌های جدید شهرستان‌های رامیان و علی آبادکتول معرفی شدند
رئیس کل دادگستری گلستان امروز حکم انتصاب دادستانی شهرستان رامیان را به ابوالفضل بولاغی و دادستانی شهرستان علی آبادکتول را به احمد مظفری ابلاغ کرد.

خبرگزاری میزان- حیدر آسیابی امروز در مراسم معرفی دادستان‌های جدید این شهرستان‌ها که جداگانه برگزار شد، حکم انتصاب دادستانی شهرستان رامیان را به ابوالفضل بولاغی و دادستانی شهرستان علی آبادکتول را به احمد مظفری ابلاغ کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان با قدردانی از تلاش‌های دادستان‌های پیشین این حوزه‌ها گفت: انتخاب مدیران جوان و انقلابی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و به منظور بهره مندی از ایده‌های تازه در بهبود ارائه خدمت به مردم انجام می‌شود.

وی با تاکید بر این که دادستان‌ها برای تحقق شعار سال و احیای حقوق عامه همت کنند افزود: اجرای بخش عظیمی از حقوق عمومی به عهده دستگاه‌های اجرایی است، ولی تضمین اجرای این حقوق با قوه قضاییه است و دادستان‌ها باید فعالانه بر اجرای حقوق عمومی نظارت و در صورت نیاز از مجریان مطالبه کنند.

آسیابی گفت: اگر دستگاه اجرایی نسبت به تکالیف خود در برابر حقوق مردم کوتاهی کند دادستان می‌تواند از باب ترک فعل، ورود کند.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به ویژگی‌های شهید سلیمانی گفت: محبوبیت این سردار بزرگ، حضور میدانی در همه عرصه‌ها بود و ما از دادستان‌ها انتظار داریم حضور فعال در حوزه قضایی خود داشته باشند و به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کنند.دادستان‌ها باید در طول شبانه روز در دسترس و پاسخگو به مردم و در کنار آنان باشند.

آسیابی گفت: کمک به رونق تولید و رفع موانع در مسیر توسعه استان از دیگر اولویت‌هایی است که دستگاه قضایی با جدیت دنبال می‌کند و دادستان‌ها ماموریت دارند به صورت ویژه در بازدید‌های میدانی از واحد‌های تولیدی برای حل مشکلات آنان تلاش کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *