گفت‌وگو|

مقانلو: همه چیز شبیه به خواب است/ امیدوارم کل تیم تکواندو دوپینگی نباشد؛ باید به جهانی برویم

۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۵:۰۱
کد خبر: ۴۷۱۳۸۶۵
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
مقانلو: همه چیز شبیه به خواب است/ امیدوارم کل تیم تکواندو دوپینگی نباشد؛ باید به جهانی برویم
سرمربی تیم ملی تکواندو معتقد است این تیم هرطور شده باید در رقابت‌های قهرمانی جهان حضور پیدا کند.

بیژن مقانلو در گفت‌وگو با میزان، درباره احتمال اعزام تیم ملی تکواندو به رقابت‌های جهانی باکو اظهار داشت: با اینکه صحبت‌هایی درباره عدم اعزام به رقابت‌های جهانی مطرح می‌شود، اما باید تیم به باکو برود، چون این رقابت‌ها برای ما بسیار حائز اهمیت است.

وی درباره شایعه دوپینگ تمام ملی‌پوشان افزود: قبل از اینکه تست دوپینگ دو ملی‌پوش تکواندو مثبت اعلام شود خود فدراسیون پزشکی آمد و تست گرفت و تمام آزمایشات را به آلمان فرستاد و حالا هم منتظر جواب‌ها هستیم. نمی‌دانم تمام تیم آلوده شده یا خیر، اما از ۱۵ تکواندوکار در تیم مردان و ۸ نفر از بانوان تست گرفته شده است.

سرمربی تیم ملی تکواندو ادامه داد: همه چیز شبیه به خواب است و باورم نمی‌شود این دارو که هیچ تاثیری روی تکواندو ندارد باعث محرومیت دو نفر از بهترین هوگوپوشان ۶۸ کیلوگرم ما شده باشد. فقط دعا می‌کنیم کل تیم آلوده نشده باشد و ان‌شاالله تا پیش از اعزام به باکو همه چیز مشخص خواهد شد.

مقانلو ادامه داد: هر لحظه فکر می‌کنم زنگ می‌زنند و می‌گویند تست‌ها اشتباه شده است. این کار‌ها در شخصیت تیم ما نیست و مطمئن باشید حرف‌های پوچ مجازی برایمان اهمیتی ندارد.

سرمربی تیم ملی تکواندو در پایان خاطرنشان کرد: مثبت شدن تست دوپینگ دو ملی‌پوش شوک سنگینی بود و هرکسی پشت این کار بوده خدا از او نگذرد و مطمئن باشید بچه‌ها هم نمی‌بخشند. هرچه حساب می‌کنم ذهنم سوی توطئه می‌رود، اما سعی می‌کنیم فراموش کنیم و نگاه‌مان رو به جلو باشد، چون امید آخرین چیزی است که در تیم ملی تکواندو می‌میرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha