امام جمعه اصفهان: اعدام تروریست‌ها احقاق حقوق عامه است/ با مرتکبین اقدامات مجرمانه عمدی نباید مماشات کرد

۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲:۵۱
کد خبر: ۴۷۱۳۵۶۶
دسته بندی‌: سیاست ، عمومی
امام جمعه اصفهان: اعدام تروریست‌ها احقاق حقوق عامه است/ با مرتکبین اقدامات مجرمانه عمدی نباید مماشات کرد
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در واکنش به اعدام سه تن از عوامل حمله تروریستی محله خانه اصفهان گفت: اعدام تروریست‌ها احقاق حقوق عامه و مقابله جدی با کسانی است که بدون محابا سلاح به دست می‌گیرند و افراد بی‌گناه را بدون داشتن جرمی به قتل می‌رسانند.

خبرگزاری میزان - حکم اعدام محکومان صالح میرهاشمی، مجید کاظمی شیخ شبانی و سعید یعقوبی کردسفلی از عوامل حمله تروریستی محله خانه اصفهان در آبان ماه ۱۴۰۱ که منجر به شهادت تعدادی از نیرو‌های حافظ امنیت شد، بامداد ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ به اجرا درآمد.

در همین رابطه آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با میزان با بیان اینکه نباید در برابر کسانی که عمدا اقدام مجرمانه مرتکب شده‌اند مماشات کرد گفت: باید از این اقدامات جلوگیری شود در غیر این صورت سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه قوه قضاییه ثابت کرده در مواردی که کسی اشتباهی مرتکب شده و پشیمان است شرایط را برای عفو و بخشش مهیا می‌کند ادامه داد: اما در مورد عوامل تروریستی محله خانه اصفهان مشاهده می‌شود که متهمان جایی برای عفو باقی نمی‌گذارند.

وی اظهار کرد: اعدام تروریست‌ها علاوه بر اینکه احقاق حقوق عامه است، مقابله جدی با کسانی است که بدون محابا سلاح به دست می‌گیرند و افراد بی‌گناه را بدون داشتن جرمی به قتل می‌رسانند.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد ضمن قدردانی از اقدام قوه قضاییه در اعدام عوامل حمله تروریستی محله خانه اصفهان بیان داشت: دستگاه قضا در این باره خیلی خوب وارد عمل شده است.

امام جمعه اصفهان در پایان گفت: همیشه مجازات عاملان مخل امنیت و قاچاقچیان در دستور کار قوه قضاییه بوده و در این مورد نیز به نحو درستی عمل شده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha