رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

یاسوج، میزبان شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ایران

12:46 - 30 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۳۵۵۰
یاسوج، میزبان شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ایران
شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا، از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، زمان برگزاری شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج- دنا که با هدف شناسایی و معرفی استعداد‌های سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی با رویکرد ایجاد تنوع و تکثر در انواع فیلم کوتاه از طریق تاکید بر ژانر‌های سینمایی برگزار می‌شود، مشخص شد، که طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ۱۰ تا ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ به مدت ۴ روز استان کهگیلویه و بویراحمد میزبان فیلم‌سازان و عکاسان جوان خواهد بود.
این دوره از جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان که قرار بود در بازه زمانی ۲ الی ۵ اسفندماه ۱۴۰۱ در شهر یاسوج برگزار شود، اما به دلیل تعویق در برگزاری دو جشنواره منطقه‌ای یزد و بوشهر، به تیرماه ۱۴۰۲ موکول شد.
در شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا، توجه به سینمای بومی و فیلم‌های ژنریک در الویت انتخاب و داوری خواهند بود.
هنرمندان ۱۰ استان (فارس، خوزستان، خراسان شمالی، کرمانشاه، آذربایجان غربی، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان و کهگیلویه و بویراحمد) میهمانان شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا هستند که در دو بخش فیلم کوتاه و عکس به رقابت می‌پردازند.
شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج–دنا ۱۰ تا ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ به میزبانی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر یاسوج و به دبیری امین درخشان برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است، شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد-ایساتیس و شصت‌و‌ششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس، به ترتیب در بهمن ۱۴۰۱ و اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *