فیلـم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما درتعطیلات آخر هفته

13:56 - 02 ارديبهشت 1394
کد خبر: ۴۷۱۳۵
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: شبکه های سیما برای آخر هفته بینندگان جعبه جادویی که با روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه مصادف شده است فیلم های سینمایی و تلویزیونی متنوعی در ژانرهای خانوادگی، اجتماعی، تخیلی، ورزشی، طنز، تاریخی، حادثه ای، پلیسی وکودک تدارک دیده اند.

: شبکه های سیما برای آخر هفته بینندگان جعبه جادویی که با روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه مصادف شده است فیلم های سینمایی و تلویزیونی متنوعی در ژانرهای خانوادگی، اجتماعی، تخیلی، ورزشی، طنز، تاریخی، حادثه ای، پلیسی وکودک تدارک دیده اند.


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون ، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن "شکارچی لحظه ها"، "سامورایی آشپز"، "برام بی قرار"، "طوفان شن"، "کدی"، "بل و سباستین"، "راز بوم نقاشی"، "یاغی"، "پسر ارشد من"، "مسیر برخورد"، "طوفان آتش"، "بازی پول"، "مرد عنکبوتی شگفت انگیز"، "چمدان"، "صبح بخیر شب"، "پورورو در مسابقات سورتمه رانی"، "فوتبالیست ها"، "قبل و بعد"، "و کسی در راه است" ،"ژرمان سیکا "، "سیاره گنج" و"فرار از سیاره زمین" پنجشنبه و جمعه 3 و 4 اردیبهشت ماه از شبکه های سیما پخش می‌شود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی "شکارچی لحظه ها" به کارگردانی دن گیلروی، پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود.


در خلاصه داستان این فیلم با بازی جک گیلنهال، رنه روسو و بیل پکستن، محصول سال2014 آمریکا آمده است: لوئیس بلوم که کار مشخصی ندارد به حرفه خبرنگاری علاقه مند می شود. او که یک دوربین بیسیم خریده و به شکار لحظه ها می پردازد، با استفاده از ترفند ویژه ای به سیستم شبکه پلیس شهری متصل شده و در جریان جدیدترین گزارشات مربوط به جرم و جنایات در شهر قرار می گیرد. او پس از هر گزارش جنایی خود را با دوربین زودتر از هر خبرنگار دیگری به محل می رساند و تصاویر دسته اولی تهیه می کند. این ماجرا ادامه می یابد تا اینکه ...فیلم سینمایی "سامورایی آشپز"به کارگردانی یوزو آساهارا، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.


در خلاصه داستان فیلم آمده است که هارو دختر جوانی است که در یک عمارت اربابی به عنوان آشپز و پیشخدمت کار می کند. او بسیار باهوش است و استعداد ویژه ای در آشپزی دارد. یک سامورایی آشپز به نام دنای از هارو برای پسرش یاسونوبو خواستگاری می کند. هارو قبول می کند و پس از ازدواج به شهر یاسونوبو نقل مکان می‌کند.

یاسونوبو که مجبور به این ازدواج شده است ابتدای رابطه خوبی با هارو برقرار نمی کند. او که از آشپزی بیزار است، می خواهد یک سامورایی مبارز باشد و با عده ای از سامورایی های منطقه برعلیه ارباب وقت شورش کند. هارو تلاش می کند تا با آموزش رمز و راز آشپزی علاقه و توجه همسرش را بدست آورد، اما ...


آیا یتو، کنگو کورا و کیمیکو یو در فیلم سینمایی "سامورایی آشپز" محصول سال 2013 ژاپن ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی "برام بی قرار" به کارگردانی آنا وان در هیده، پنجشنبه3 اردیبهشت ماه ساعت 9 صبح در قالب برنامه "سینما صبحانه" از شبکه دو سیما پخش می شود.


در این فیلم سینمایی محصول سال2012 هلند می بینیم که برام دانش آموز اول دبستان بسیار باهوش و بیش فعال بوده و معلم میانسالش را از خود خسته می کند. او بارها از مدرسه به اشکال گوناگون فرار می کند تا بتواند در عالم خود، علم بیشتری کسب کند. در نهایت بر حسب اتفاق ...فیلم سینمایی "طوفان شن" به کارگردانی جواد شمقدری، پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.


داستان این فیلم با بازی احمد نجفی، فیروز بهجت محمدی و حسین انصاری از این قرار است که که پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، مقامات آمریکایی تصمیم می گیرند علیه ایران اسلامی و انقلاب نوپای آن دست به تجاوز نظامی بزنند. یک مأمور مخفی پنتاگون راهی ایران می شود تا مقدمات این تجاوز را مهیا کند. حمله نظامی آغاز می شود، اما...

فیلم سینمایی "کدی" به کارگردانی شین مک نامارا، محصول سال2013 آمریکا، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 9 صبح در قالب برنامه "سینما صبحانه" از شبکه دو سیما پخش می شود.


در خلاصه داستان این فیلم به تهیه کنندگی آوی آراد و استیون پاول آمده است که روبات هوشمندی که حسگرهای او احساس های مختلف انسان را دریافت و تقلید می کند، توسط دانشمندی به نام آلن تافر ساخته شده است.

 

این روبات مثل مامور آتش نشانی یا سگ زنده یاب، برای نجات انسان در هنگام خطر طراحی شده است، اما عده ای می خواهند برنامه ریزی او را تغییر بدهند و در جهت تخریب و ویرانی از او استفاده نظامی بکنند. آلن پس از فهمیدن موضوع با روبات فرار می کند، اما ...

فیلم سینمایی "بل و سباستین" به کارگردانی نیکولاس وانیر، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.


در خلاصه داستان این فیلم آمده است که سباستین پسر بچه ای است که مادرش را در نوزادی از دست داده و پیرمردی به نام سزار که در کوهستان زندگی می کند، سباستین را بزرگ کرده است. مدتی است که سگ وحشی ای به گله ها حمله می کند.

سزار و بقیه اهالی به دنبال کشتن این سگ هستند. سباستین سگ را می بیند و بعد از مدتی با سگ دوست می شود و اسم سگ را بل می گذارد. سزار متوجه دوستی سباستین و بل می شود و سعی می کند که ...


فیلم سینمایی "بل و سباستین" به تهیه کنندگی فردریک برلیون و با بازی فیلیکس بوسوئت و چکی کاریو، سال 2013 در فرانسه ساخته شده است.فیلم سینمایی "راز بوم نقاشی" به کارگردانی جرمی سیلبرستون، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می شود.


در خلاصه داستان این فیلم آمده است که یک خواهر و برادر به دلیل مشکلات روانی دست به قتل می زنند. آن دو در ابتدا مادر خود را در اثر اختلال روانی به قتل می رسانند. در همان حین پیرزنی از اهالی روستا شاهد قتل می‌باشد. آن دو پس از آنکه متوجه می شوند، پیرزن شاهد قتل بوده، او را نیز به قتل می رسانند و همین روال ادامه پیدا می کند تا اینکه ...


جان نتلس، دانیل کیسی و جین ویمارک در فیلم سینمایی"راز بوم نقاشی" محصول سال1997 انگلیس بازی کرده اند.


شبکه سه سیما


فیلم سینمایی "یاغی" به کارگردانی تیگمانشو ژولیا، پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 10:15 از شبکه سه سیما پخش می شود.


در این فیلم محصول سال 2010 هند می بینیم که پان سینگ تمار که خود را یک یاغی و شورشی می داند، خبرنگاری را برای مصاحبه با خودش قبول می کند و از اینکه چگونه به یاغی گری کشیده شده است، سخن می گوید. پان سینگ در ابتدا یک سرباز ارتش بوده است. اما سپس رؤسایش در ارتش متوجه می شوند که پان سینگ توانایی زیادی در ورزش دو و میدانی دارد و دونده سریع با پرش های بلندی است. بنابراین او را به عنوان عضو تیم دو و میدانی ارتش به کار می گیرند. به تدریج موفقیت های ملی و بین المللی پان سینگ فزونی می‌گیرد و ...


عرفان، ماهی گیل، ویپین شارما و راجندرا کوپار در فیلم سینمایی «یاغی» به ایفای نقش پرداحته اند.

فیلم سینمایی "پسر ارشد من" به کارگردانی سعید اسدی و با بازی رضا بابک، سیروس ابراهیم زاده و مریم امیر جلالی، پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.


داستان پیر مردی است که در سن 70 ساالگی تصمیم می گیرد ازدواج کند. او با پستچی محل دوست است. بنابر این برای یافتن یک همسر مناسب از مشورت و نظر او کمک می گیرد. چرا که پستچی با همه همسایه ها و خانواده های دور و اطراف آشناست. اما پیرمرد یک شرط دارد و آن اینکه...

پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 19 فیلم سینمایی "مسیر برخورد" به کارگردانی فرد الن ری، از شبکه سه سیما پخش می شود.


در خلاصه داستان فیلم آمده است که یک هواپیما مسافربری در حین پرواز، دچار سانحه رعد گرفتگی می شود که منجر به مصدومیت شدید خلبان و کمک خلبان و بیهوشی آنها می شود. از جمله مسافران هواپیما، کیت بارکس است که به تازگی کتاب داستانی را با الهام از زندگی خودش منتشر کرده است.

همسر کیت خلبان هواپیمایی بوده که در اثر حادثه ای فوت کرده است. جیک، یکی دیگر از مسافران و در واقع از کارمندان هواپیماست. وی مسئولیت مهمانداران را بر عهده دارد، اما ...


در این فیلم که محصول 2012 آمریکاست، بازیگرانی چون دیوید چو کاچی، تیا کَرِر و مگان مک لئود نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی "طوفان آتش" به کارگردانی آلان یواِن، محصول سال 2013 هنگ کنگ، ساعت23:30 پنجشنبه 4 اردیبهشت ماه از شبکه سه سیما پخش می شود.


در خلاصه داستان فیلم با بازی اندی لا، گوردون لام، یائو چن و هو جون آمده است که در پی سرقت از یک بانک اروپایی در هنگ کنگ پلیس این کشور مامور رسیدگی به این سرقت می شود. اعضای باند سرقت در سرقت های بعد به ماشین های حمل پول دستبرد می زنند. کمیسر لو عضو ارشد پلیس هنگ کنگ با دنبال کردن سرنخ ها به هویت بعضی از اعضای باند پی می برد و ...

فیلم سینمایی "بازی پول" به کارگردانی بنت میلر، محصول سال2011 آمریکا، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 10:10 از شبکه سه سیما پخش می شود.


در این فیلم با بازی برت پیت و روبین رایت می بینیم که بیلی بین مردیست که سال ها به عنوان بازیگری با استعداد و قوی بازی کرده است و حال به عنوان مربی مشغول است. او که با مشکل مالی مواجه شده، سعی می‌کند تا برای رفع آن چاره ای بیاندیشد و در این راه با پیتر براند که در رشته اقتصاد تحصیل کرده است، مشورت می کند و او را به عنوان مشاور خود قرار می دهد. به پیشنهاد او بازیکنانی را که در تیم های مختلف بازی می کردند و هرگز دیده نشده اند، با قیمت پایینی خریداری می کند و ...

فیلم سینمایی "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" به کارگردانی مارک وب، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.


در خلاصه داستان فیلم آمده است که پیتر پارکر پسر دانشمند فقید ریچارد پارکر است که پس از مرگ پدر و مادرش نزد عمه و شوهر عمه اش زندگی می کند. پیتر با پیدا کردن کیف دستی پدرش به پژوهش وی در زمینه پیوندهای زیستی در خصوص خزندگان دسترسی پیدا می کند. پیتر می خواهد با گوئن استیسی همکلاسی دانشکده اش ازدواج کند.

او در مرکز علوم میدتاون در ساختمان آزکورپ کار می کند. پیتر به آزکورپ می رود و مخفیانه به اتاق عنکبوت هایی آزمایشی می رود. عنکبوت ها، پیتر را نیش می زنند و او تبدیل به مرد عنکبوتی می گردد و...


آندرو گارفیلد، اما استن، رای افانز، دنیس لری و کامپبل اسکات در فیلم سینمایی "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" محصول سال 2012 آمریکا بازی کرده اند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی "چمدان" به کارگردانی مانی حقیقی و با بازی مسعود رایگان و نوید اخوان، پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 15 از شبکه چهار سیما بازپخش می شود.


داستان پدر و پسری است که سال‌ها یکدیگر را ندیده‌اند. پسر در نوجوانی به اصرار پدر عازم آلمان شده و هم‌اکنون آنجا صاحب خانواده است. طی سفر پدر به آلمان، سوءتفاهم‌هایی به وجود می‌آید و حضور او باعث ایجاد تغییر و تحولاتی در زندگی پسر می‌شود.فیلم سینمایی "صبح بخیر شب" به کارگردانی "مارکو بلوکچوی"، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه "سینما 4" از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

 


در این فیلم با بازی مایا سانسا، لوی گی کاسکی و پیر جیورجیو بلوکچوی، محصول سال2003 ایتالیا می بینیم: حزب کمونیست تصمیم به گروگانگیری نخست وزیر و رییس حزب دمکرات می گیرد. تعدادی از جوانان کمونیست متصدی این امر شده و در مدت گروگانگیری نخست وزیر از وی اعترافاتی می گیرند که ...

شبکه پنج سیما

انیمیشن "پرورو کوچولو در مسابقه سورتمه رانی" به کارگردانی یانگ کیون پارک و با بازی چریس جای الکس، آنتونی و ژانگ آنکی، پنجشنبه 4 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.


در خلاصه داستان این انیمیشن محصول سال 2013 کره جنوبی و چین آمده است که پرورو پنگوئن کوچولوی کنجکاو و دوستانش در دهکده، اشتباها باعث فرود اجباری هواپیمای حامل سورتمه برای مسابقات سورتمه سواری روی یخ می شوند. دو لاک پشت خلبان هواپیما ادعا می کنند که ...انیمیشن "فوتبالیست ها" به کارگردانی هیرو یوشی میتسو نوبو، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 9صبح در قالب برنامه "تماشاخانه" از شبکه پنج روی آنتن می رود.


داستان انیمیشن محصول سال2011ژاپن از این قرار است که سوباسا اُزارا کاپیتان تیم شاهین به همراه گنزو واکی‌بایاشی و کاکرو یوگا که در گذشته‌ای نه چندان دور رقیبان او بودند، به تیم ملی ژاپن می‌پیوندند و...


فیلم سینمایی "قبل و بعد" به کارگردانی باربت شرودر، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.


مریل استریپ، لیام نیسون و ادوارد فورلانگ در فیلم سینمایی "قبل و بعد" محصول سال 1996آمریکا بازی کرده اند.


در خلاصه داستان فیلم آمده است که بن و کارولین - پدر و مادر- جیکوب وجودیت، یک خانواده چهارنفره خوشبخت را تشکیل می دهند. بن یک هنرمند صنعت گراست و کارولین پزشک است. بنابراین آنها یک خانواده متمول در سطح اجتماعی بالا محسوب می شوند. مشکل از آنجا ایجاد می شود که جیکوب با اتومبیلش دختری را که زیربرف و سرما گیرکرده از سرخیرخواهی سوار می کند، اما...

شبکه شما

فیلم تلویزیونی "و کسی در راه است" به کارگردانی محسن خان جهانی و تهیه‌کنندگی رضا اکبری راد، پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.


داستان فیلم با نقش آفرینی مجید مظفری، عزت الله مهر آوران، نیکی مظفریی و امیر مومنی از تولیدات صدا و سیمای مرکز همدان از این قرار است که نصرالله که در شهر زندگی می کند، سال ها از زادگاهش دور بوده است و به واسطه یکی از دوستان پدرش به روستا کشیده می شود. در آنجا متوجه می شود پدرش از معتمدین روستا بوده است و چهار ماه نماز دارد. بنا به وصیت پدرش چهار نفر را برای خواندن نماز قضا فرا می خواند و طبق وصیت پدرش عمل می کند تا اینکه ...


فیلم تلویزیونی "ژرمان سیکا" به کارگردانی و تهیه کنندگی رامتین بالف، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.


در خلاصه داستان فیلم آمده است چند آدم بی پول به طور اتفاقی نقشه گنجی را پیدا می کنند. آن ها در جستجوی گنج راهی جزیره ای می شوند که در آن هواپیمایی قدیمی متعلق به استعمار گران انگلیسی باقیمانده از جنگ جهانی وجود دارد. عده ای دیگر از وجود گنج مطلع شده به طمع تصاحب گنج وارد جزیره می شوند. در این میان یک نظامی آمریکایی که هلی کوپترش دچار سانحه شده، گذرش به این جزیره می افتد. اشخاص بی پول متوجه می شوند...


حشمت غنفری، علیرضا روان و سید محمد موسوی در فیلم تلویزیونی "ژرمان سیکا" از تولیدات سال جاری صداو سیمای مرکز بوشهر هنرنمایی کرده اند.

شبکه پویا

انیمیشن "سیاره گنج" پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 21 از شبکـه پویا پخش خواهد شد.


داستان از این قرار است که نوجوانی به نام جیم نقشه‌ای را به دست می‌آورد که مسیر رسیدن به سیارۀ گنج را ترسیم می‌کند و به خدمۀ سفینۀ فضایی ر. ل. لگسی و کاپیتان آملیا که درصدد دست یافتن به سیارۀ گنج هستند، می‌پیوندد. جیم با پسری به نام جان سیلور دوست می‌شود که در آشپزخانۀ سفینه کار می‌کند، اما ...

انیمیشن "فرار از سیاره زمین" به کارگردانی کال بروکر، جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 21 از شبکه پویا پخش می شود.


استان انیمیشن در خصوص موجود فضایی‌ای است که به سیاره زمین آمده و توسط انسان‌ها دستگیر می‌شود تا روی آنها آزمایش‌هایی صورت گیرد. برادر وی برای نجات او به زمین می‌آید و...


شبکه نمایش


فیلم های سینمایی و تلویزیونی "جزیره"، "صاعقه سیاه"، "دزد دوچرخه"، "روزهای طلایی" و "منطقه آتش" پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 12،15، 17 ،20 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی "بانو کائیولانی"، "معجزه برن"، "خانه پاتیالا" و "بازگشت" جمعه 4 اردیبهشت ماه ساعت 15 ، 17 ، 20 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *