نمایش «تهران ۱۴۰۰» در گالری پردیس ملت 

11:46 - 28 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۳۲۵۰
نمایش «تهران ۱۴۰۰» در گالری پردیس ملت 
نمایشگاه نقاشی «تهران ۱۴۰۰» در گالری پردیس ملت برپا می‌شود. 

خبرگزاری میزان - طبقاعلام روابط عمومی موسسه تصویر شهر، نمایشگاه نقاشی‌های گلنار دشتی با عنوان «تهران ۱۴۰۰» روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. 

گلنار دشتی درباره نمایش آثارش در این نمایشگاه می‌گوید: نمایشگاه پیش رو برگرفته از تصاویری است که در سال ۱۴۰۰ در رفت و آمد‌های کاری در سطح شهر گرفتم. با گوشی موبایل و کادر‌هایی که زندگی روزمره در شهر را در دوران کرونا در برمی گرفتند. 

نقاشی ها، اما به علت زمان گیربودن نوع سبک آن‌ها یعنی نقشه خوانی هر پیکسل تصویر که به مانند چاپ دستی عکس ها، بافت یک قالی یا ساخت یک پازل است، در طول دو سال گذشته اجرا شدند. تلاش من ثبت زندگی و حرکت در این شهر بزرگ در سایه‌ی بیماری بود. زندگی و حرکتی که در شریان‌های این شهر در تمام دوران همواره جریان خواهد داشت. 

گلنار دشتی متولد ۱۳۶۴ دارای مدرک فوق لیسانس زبان‌های جدید بصری هنری از آکادمی هنر‌های زیبای مونیخ آلمان، لیسانس نقاشی از آکادمی هنر‌های زیبای فلورانس ایتالیا و لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان است که تا کنون ۲۷ نمایشگاه گروهی و انفرادی در ایران و ایتالیا برگزار کرده است. 

نمایشگاه «تهران ۱۴۰۰» روز جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود و تا ۱۹ خردادماه ادامه دارد. 

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و روز‌های پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۵ الی ۱۹ به گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)، روبروی بزرگراه کردستان، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *