«این یک اعتراض است» روانه آنتن شبکه مستند می‌شود/ روایتی از پشت پرده فعالیت جنبش‌های دانشجویی

۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵:۳۵
کد خبر: ۴۷۱۳۰۹۷
«این یک اعتراض است» روانه آنتن شبکه مستند می‌شود/ روایتی از پشت پرده فعالیت جنبش‌های دانشجویی
مجموعه مستند «این یک اعتراض است» با موضوع فعالیت جنبش‌های دانشجویی از ۳۰ اردیبهشت ساعت ۲۱ از شبکه مستند پخش می‌شود. 

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی پروژه، مجموعه مستند «این یک اعتراض است» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی محمودی و نویسندگی محمدمهدی گودرزی و مهدی محمودی از شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه مستندسیما می‌رود. 

این مجموعه مستند که محصول شبکه مستند، مرکز مستند سوره و مرکز هنری رسانه‌ای نهضت است، روایتی چالشی و تازه از پشت پرده تحرک‌ها و فعالیت‌های جنبش‌های دانشجویی است. 

در این مجموعه تمرکزی دو چندان بر دوره دولت سیدمحمد خاتمی و شکل‌گیری جریان دوم خرداد شده است و اتفاقات سیاسی و اجتماعی کشور را نیز در آن مقطع زمانی مرور می‌کند. 

در مستند ۶ قسمتی «این یک اعتراض است» با برخی از چهره‌های دانشجویی فعال در آن مقطع زمانی مصاحبه و سعی شده است با دیدی نظاره‌گر، قصه‌ها و اتفاقات را روایت و تا جای ممکن از تحلیل و جبهه‌گیری دوری کند.

عوامل این مجموعه مستند عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان: مهدی محمودی، نویسنده: محمدمهدی گودرزی و مهدی محمودی، سرپرست پژوهش و تحقیق: کاوه حسینی، تدوین: سیدمهدی موسوی، محمد زادمهر، روح الله قاسمی و محمدفواد تقی‌زاده، دستیار کارگردان: علیرضا مهدینژاد، تصویربردار: دانیال روزبهانی، سیدمصطفی سیدالحسینی و صادق دانا، طراحی و ترکیب صدا: عرفان حسن‌زاده، گرافیک: سعید خلیلی، مجری طرح: مرکز فرهنگی میثاق و محصول: شبکه مستند، مرکز مستند سوره و مرکز هنری رسانه‌ای نهضت.

«این یک اعتراض است» هر شب ساعت ۲۱ از شبکه مستند پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت ۰۱:۰۰ و ۱۵:۰۰ است.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha