جزئیات برگزاری جشن قهرمانی لیگ برتر؛ ۲ جام در ۲ شهر

12:07 - 27 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۳۰۷۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
جزئیات برگزاری جشن قهرمانی لیگ برتر؛ ۲ جام در ۲ شهر
مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: جهت برگزاری مراسم اختتامیه لیگ دو جام و مدال‌های قهرمانی یکسان به کرمان و قائمشهر ارسال شده است.

خبرگزاری میزان - سهیل مهدی در گفت‌وگو با سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد برگزاری هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اظهار داشت: سازمان لیگ فوتبال ایران در تمام مسابقات فصل جاری همواره تلاش کرده مسابقات را به مطلوب‌ترین شکل ممکن برگزار کند و اکنون در هفته پایانی مسابقات با توجه به حساسیت‌های موجود جهت تعیین تیم قهرمان و دیگر تیم سقوط کننده نیز همین شرایط مهیاست. ضمن اینکه به صورت ویژه نیز ناظران کمیته اخلاق، انضابطی و مسئولان نهاد‌های ذی ربط مسابقات را زیر نظر گرفته اند.

وی افزود: از آنجا که نیز رئیس محترم فدراسیون فوتبال و یکی از مسئولان سازمان لیگ در کنفرانسی مجازی با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه آنلاین دارد و به همین دلیل هنوز ترکیب حضور مدیران ارشد فدراسیون و سازمان لیگ در دو شهر کرمان و قائمشهرن‌هایی نشده است.

مدیر مسابقات تصریح کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران آمادگی کامل برای برگزاری جشن قهرمانی یکسان در هردو استان مازندران و کرمان را دارد و دو جام و مدال‌های قهرمانی یکسان تهیه و کرمان وقائمشهر ارسال شده است. همچنین دو سکو‌های قهرمانی برای هر دو تیم پرسپولیس و سپاهان طراحی و ساخته شده که در حال ارسال به این دو شهر است.

مهدی در مورد فروش بلیت در مسابقات کرمان و قائمشهر گفت: مدیریت فروش و توزیع بلیت مسابقات به طور کامل برعهده هیات فوتبال استان و باشگاه میزبان است و تعیین تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، تعداد بلیت‌های قابل فروش و نحوه تقسیم و توزیع آن در کرمان برعهده هیات فوتبال کرمان و باشگاه مس و در قائمشهر برعهده هیات فوتبال استان مازندران و باشگاه نساجی است و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هیچ گونه دخل و تصرفی در بلیت فروشی ندارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *