اعلام برنامه کامل دور گروهی جام ملت‌های فوتبال آسیا ۲۰۲۳

۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۳:۳۳
کد خبر: ۴۷۱۲۲۳۴
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
اعلام برنامه کامل دور گروهی جام ملت‌های فوتبال آسیا ۲۰۲۳
برنامه کامل هجدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد.  

خبرگزاری میزان - کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برنامه کامل مسابقات مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ را اعلام کرد.

هجدهمین دوره جام ملت‌های آسیا از ۲۲ دی تا ۲۱ بهمن به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران در گروه C با امارات، فلسطین و هنگ‌کنگ همگروه است.

*برنامه کامل دور گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به ترتیب زیر است:

جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲

گروه A: قطر - لبنان ساعت ۲۰ در ورزشگاه البیت

شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲

گروه B: استرالیا - هند ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی

گروه A: چین - تاجیکستان ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه B:  ازبکستان - سوریه ساعت ۲۱ در ورزشگاه جاسم بن حمد

یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲

گروه D:ژاپن - ویتنام ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه

گروه C:امارات - هنگ‌کنگ ساعت ۱۸ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

گروه C: ایران - فلسطین ساعت ۲۱ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲

گروه E:کره جنوبی - بحرین ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد

گروه D:اندونزی - عراق ساعت ۱۸ در ورزشگاه احمد بن علی

گروه E:مالزی - اردن ساعت ۲۱ در ورزشگاه الجنوب

سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲

گروه F: تایلند – قرقیزستان ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه F: عربستان – عمان ساعت ۲۱ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲

گروه A:لبنان - چین ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه

گروه A: تاجیکستان - قطر ساعت ۲۱ در ورزشگاه البیت

پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲

گروه B: سوریه - استرالیا ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد

گروه B: هند - ازبکستان ساعت ۱۸ در ورزشگاه احمد بن علی

گروه C:فلسطین - امارات ساعت ۲۱ در ورزشگاه الجنوب

جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲

گروه D:  عراق - ژاپن ساعت ۱۵ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

گروه D: ویتنام - اندونزی ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه C:هنگ‌کنگ - ایران ساعت ۲۱ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲

گروه E:اردن - کره جنوبی ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه

گروه E: بحرین - مالزی ساعت ۱۸ در ورزشگاه جاسم بن حمد

یکشنبه اول بهمن ۱۴۰۲

گروه F: عمان - تایلند ساعت ۱۸ در ورزشگاه الجنوب

گروه F: قرقیزستان - عربستان ساعت ۲۱ در ورزشگاه البیت

دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲

گروه A:  تاجیکستان - لبنان ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الثمامه

گروه A:  قطر - چین ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲

گروه B:  سوریه - هند ساعت ۱۵ در ورزشگاه البیت

گروه B: استرالیا - ازبکستان ساعت ۱۵ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه C:  هنگ‌کنگ - فلسطین ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الجنوب

گروه C: ایران - امارات ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲

گروه D:  ژاپن - اندونزی ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی

گروه D: عراق - ویتنام ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد

پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲

گروه E:کره جنوبی - مالزی ساعت ۱۵ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه E:  اردن - بحرین ساعت ۱۵ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

گروه F:  قرقیزستان - عمان ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الثمامه

گروه F: عربستان - تایلند ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha