اعلام آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛ جریمه نقدی برای تیم‌های لیگ برتری

13:33 - 20 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۱۹۶۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
اعلام آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛ جریمه نقدی برای تیم‌های لیگ برتری
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص اتفاقات در هفته‌های پایانی لیگ برتر فوتبال صادر کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص اتفاقات در هفته‌های پایانی لیگ برتر به شرح زیر صادر کرد:

*دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و ملوان بندر انزلی در هفته ۲۷ رقابت‌های لیگ برتر برگزار و از سوی فرشید فرجی و ابوالفضل بامدادی، تماشاگران منتسب به تیم سپاهان تخلفانی مبنی بر انداختن لیزر که منجر به وقفه و تحریک عمومی شد، رخ داد. بر همین اساس طبق مواد ۶۰ و ۵۴ مقررات انضباطی هر یک از نفرات جداگانه به یک سال از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم هستند. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه ملوان بندرانزلی به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید ۲۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه سپاهان به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه سپاهان به دلیل استفاده از لیزر و مواد محترقه منجر به توقف بازی توسط تماشاگران منتسب باید یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

حسین شاهین، مدیر رسانه‌ای تیم ملوان بندر انزلی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

محمدرضا مولایی، مربی تیم ملوان بندرانزلی به دلیل استنکاف از اجرای رای محرومیت، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و استقلال تهران در هفته ۲۵ لیگ برتر برگزار و از سوی محمد نوازی، مربی تیم آلومینیوم اراک تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت ۶ ماه و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت تعلیقی قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل نقض اصولی رفتار و پرتاب مواد محترقه توسط تماشاگران تیم باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر خواهی است.

تیم استقلال تهران به خاطر داشتن ۵ بازیکن اخطاری و پرتاب مواد محترقه از سوی تماشاگران منتسب، باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه تیم‌های ملوان بندر انزلی و تراکتور تبریز در هفته ۲۶ برگزار و از سوی محمدرضا مولایی، مربی تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

*مسابقه تیم‌های مس کرمان و پرسپولیس تهران در هفته ۲۶ لیگ برتر برگزار و از سوی سعید قراین، مدیر رسانه‌ای تیم مس کرمان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

محسن جعفری، تدارکات تیم مس کرمان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه مس کرمان به خاطر حمله فرد ناشناس منتسب به باشگاه به داور و مقام رسمی و توهین به ایشان و عدم معرفی از سوی باشگاه، این تیم باید ۲ میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

امیرحسین میرزایی، عوامل منتسب به باشگاه مس کرمان به دلیل حمله ور شدن به مقام رسمی مسابقه و بدرفتاری نسبت به ایشان، به سه ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم است و باید ۱ میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه مس کرمان به خاطر وقفه در بازی به علت آمدن تماشاگران منتسب به زمین بازی و انداختن لیزر و پرتاب ترقه به یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان در هفته ۲۷ لیگ برتر برگزار و از سوی مجتبی طاهری، مربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. محرومیت قطعی و جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

باشگاه نفت مسجد سلیمان به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید ۲۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

رضا حافظی، تدارکات تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی منجر به اخراجش شد باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر و از حیث جریمه قطعی است.

*مسابقه تیم‌های صنعت نفت آبادان و مس کرمان برگزار و از سوی حجت جهرمی، سرپرست تیم مس کرمان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه، اخراج شد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

ولی میرزایی، مربی تیم مس کرمان نیز به دلیل توهین و اعتراض مکرر نسبت به مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است. این رای قطعی است.

محمد جعفری، تدارکات تیم مس کرمان بخاطر رفتار غیر ورزشی به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم صنعت آبادان به دلیل توهین و پرتاب بطری به سمت نیمکت تیم حریف توسط تماشاگران منتسب، باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *