بطحایی به سوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش پاسخ داد

۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸:۰۴
کد خبر: ۴۷۱۰۶۵
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه عصر امروز این کمیسیون، گفت: بطحایی به سوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش پاسخ داد.

بطحایی به سوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش پاسخ دادحجت الاسلام «علیرضا سلیمی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: «محمد بطحایی» وزیر آموزش و پرورش میهمان جلسه امروز کمیسیون بود.

وی افزود: در جریان این نشست مقرر شد تا بطحایی پاسخگوی سوالات چند نفر از نمایندگان باشد.

این نماینده مجلس با اشاره به محور سوالات مطرح شده در کمیسیون اظهار داشت: وضعیت معیشت معلمان، تعطیلی برخی از مدارس عشایری، رتبه بندی معلمان، جذب نیرو در آموزش و پرورش و عزل و نصب‌ها در این وزارتخانه، اهم موضوعاتی بود که نمایندگان پیرامون آنها سوالات خود را از وزیر آموزش و پرورش مطرح کردند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: برخی از نمایندگان از توضیحات بطحایی قانع شدند، برخی از آنان به وزیر آموزش و پرورش جهت حل این موضوعات مهلت دو هفته ای دادند و برخی هم از توضیحات وی قانع نشدند و سوالات خود را جهت بررسی در صحن علنی به هیئت رئیسه ارائه خواهند کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *