اظهارات علیرضابیگی کذب تشخیص داده شد/ به این پرونده در دستگاه قضایی رسیدگی می‌شود

17:36 - 09 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۰۹۸۵۱
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
اظهارات علیرضابیگی کذب تشخیص داده شد/ به این پرونده در دستگاه قضایی رسیدگی می‌شود
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: اظهارات علیرضابیگی کذب تشخیص داده شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، موسی غضنفر آبادی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تشکیل جلسه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برای رسیدگی به اظهارات علیرضا بیگی گفت: در این جلسه علیرضا بیگی تصریح کرد که نگفته است تحویل ادعایی خودرو‌ها برای پس گرفتن امضای استیضاح بوده است.

غضنفر آبادی اضافه کرد: همچنین علیر ضا بیگی مستندی برای اثبات ادعای خود به این هیئت ارائه نکرد و در مقابل مطالبه اعضای هیئت، تنها لیستی را ارائه کرد که اولاً فاقد اسامی ۷۵ نماینده بود، ثانیاً ارتباطی بین ادعای مطرح شده و استیضاح وجود نداشت و ثالثاً فاقد ارزش حقوقی بود.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان افزود: بر این اساس ادعای ایشان مبنی بر پس گرفتن امضای استیضاح وزیر صمت توسط ۷۵ نماینده در قبال گرفتن خودرو کذب تشخیص داده شد و موضوع اظهارات کذب وی در دستگاه‌های قضائی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

غضنفر آبادی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین تاکید می‌شود از این پس نیز این هیئت در صورتی که مستنداتی مبنی بر تخلف نماینده‌ای به هیئت برسد، حتماً مورد بررسی قرار خواهد داد و با متخلف احتمالی مطابق قانون برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *