نجات ۷۰۳ نفر در حوادث جاده‌ای در هفته گذشته

12:38 - 09 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۰۹۷۵۲
نجات ۷۰۳ نفر در حوادث جاده‌ای در هفته گذشته
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به نجات ۷۰۳ نفر در حوادث جاده‌ای در هفته گذشته، گفت: در این مدت زمان ۹۵۴ عملیات امدادونجات توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر انجام شده است.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی‌پور با اشاره به اقدامات انجام شده در سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر در یک هفته گذشته و از دوم تا نهم اردیبهشت‌ماه، گفت: در یک هفته گذشته، امدادگران و نجاتگران سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر در انجام ۹۵۴ ماموریت امدادی در سراسر کشور حضور داشتند.

وی با بیان اینکه امدادگران هلال احمر در این مدت به هزار و ۸۳۹ فرد حادثه‌دیده امدادرسانی کردند، افزود: امدادگران همچنین در یک هفته گذشته جان ۷۰۳ نفر را در حوادث مختلف جاده‌ای، طبیعی و ... نجات دادند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از انتقال ۴۷۸ نفر از مصدومان حوادث به مراکز درمانی خبر داد و گفت: در این بازه زمانی، ۵۹۰ نفر از مصدومان و مجروحان ناشی از حوادث، خدمات درمان سرپایی دریافت کردند.

وی با اشاره به عملیات امدادگران در حوادث جاده‌ای نیز عنوان کرد: امدادگران با استفاده از تجهیزات مخصوص نسبت به رهاسازی ۹۵ خودرو و رهاسازی ۱۱۵ مصدوم حوادث ترافیکی نیز اقدام کردند.

انتهای پیام/


برچسب ها: هلال احمر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *