بیانیه باشگاه فولاد در واکنش به اظهارات سرمربی نفت مسجدسلیمان

14:40 - 05 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۰۹۲۱۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بیانیه باشگاه فولاد در واکنش به اظهارات سرمربی نفت مسجدسلیمان
باشگاه فولاد در واکنش به اظهارات سرمربی نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر بیانیه‌ای صادر کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، با این حال متاسفانه سرمربی نفت مسجدسلیمان در کنفرانس مطبوعاتی بعد از این مسابقه، با طرح دلایل واهی سعی در شانه خالی کردن از شکست و فرار رو به جلو داشت. دلیلی که بیشتر به علت بی اطلاعی از قوانین حرفه‌ای فوتبال در ایران و در سطح آسیا است و البته باید بابت این موضوع این به ایشان حق داد؛ چراکه او سابقه فعالیت اندکی در سطح لیگ برتر فوتبال ایران داشته است.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در حالی از خیس بودن زمین انتقاد کرده است که آبیاری زمین طبق قوانین فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا با نظارت ناظر مسابقه به مدت یک دقیقه قبل از شروع بازی و باز هم به مدت یک دقیقه در بین دو نیمه انجام می‌پذیرد. این اتفاق برای تمام مسابقات لیگ برتر و حتی سطح آسیایی و ملی انجام می‌پذیرد و مختص به باشگاه فولاد نیست. حتی در مسابقات قبلی خانگی مقابل نساجی، استقلال، ملوان و … چنین اتفاقی با تایید ناظر مسابقه رخ داد. 

هم‌چنین سرمربی نفت در بخش دیگری از کنفرانس خود پا را فراتر گذاشته و ضمن دخالت در مسائل مدیریتی باشگاه فولاد، در خصوص تفکرات سرمربی محترم تیم بزرگسالان در راستای تمدید قرارداد بازیکنان این تیم به مدت ۲ و ۳ سال سخن به زبان آورده است! موضوعی که بیان آن از سوی سرمربی تیم حریف در کنفرانس مطبوعاتی واقعاً جای سوال و البته تاسف دارد. از سوی دیگر قابل قبول نیست مربی‌ای که از ۸ مسابقه، ۷ باخت (۳ امتیاز از ۲۴ امتیاز) به دست آورده، درباره تیم و مربی‌ای صحبت کند که ضمن کسب نتایج قابل قبول طی مدت کوتاه حضور در باشگاه فولاد، سابقه قهرمانی در بالاترین سطح فوتبال ایران و فعالیت در چند باشگاه لیگ برتری را در کارنامه داشته است.

به طور حتم مدیریت کلان مجموعه فولاد، هیئت مدیره و مدیریت باشگاه دلسوزتر از ایشان هستند که برای تیم بزرگ فولاد بهترین هدف و برنامه را داشته باشند. جای تعجب دارد که در فوتبال خوزستان که مهد تربیت بازیکن و مربی است، چنین افرادی مشغول به کار شده که به خود اجازه اظهار نظر درباره هر مسئله‌ای را می‌دهند. البته دلایل آن روشن است؛ فرار از مسئولیت سوق دادن تیم دوست داشتنی نفت مسجدسلیمان به لیگ یک و شکستن دل هواداران بی شمار آن.

لازم به ذکر است که بخش حقوقی باشگاه فولاد اظهارات سرمربی نفت را به علت تشویش اذهان عمومی در مراجع ذی صلاح و فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد کرد.

به امید موفقیت فولاد بزرگ.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *