ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران_شمال

11:17 - 03 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۰۸۸۳۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران_شمال
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و محدوده‌های پل دزدبن، انارک و هزارچم گزارش شده است.

خبرگزاری میزان - رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت تردد در محور‌های برون‌شهری اعلام کرد و گفت: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و محدوده‌های پل دزدبن، انارک و هزارچم گزارش شده است.

روشنی افزود: تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد مسیر شمال به جنوب روان است.

به گفته روشنی ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده‌های تونل شماره یک، محمدآباد، بایجان، شاهاندشت، گزنک، رینه و آب اسک و ترافیک سنگین در آزادراه رشت – قزوین محدوده‌های سراوان و رودبار اعلام شده است.

همچنین تردد در محور فیروزکوه رفت و برگشت روان است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور تشریح کرد: محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

وی محدودیت تردد با تغییر مسیر را نیز اعلام کرد و گفت: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

روشنی محور مسدود غیرشریانی را نیز گیلانغرب - سومار گزارش کرد.

به گفته کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محور‌های دارای انسداد فصلی لاسم - ارجمند، وازک - بلده، سی سخت – پادنا و هشتگرد – طالقان اعلام شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *