دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حضور در نماز عید فطر

17:43 - 01 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۰۸۷۱۳
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حضور در نماز عید فطر
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه‌ای از مردم دعوت کرد تا فردا شنبه در نماز عید فطر که در تمامی مصلی‌های نماز سراسر کشور برگزار خواهد شد، حاضر شوند.

خبرگزاری میزان_ طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از ملت مسلمان و قدرشناس ایران اسلامی دعوت کرد تا فردا شنبه در نماز عیدفطر که در تمامی مصلی‌های نماز سراسر کشور برگزار خواهد شد، حاضر شوند.

در متن این بیانیه آمده است: عید فطر، عید عبودیت و عید بندگی و همبستگی و شکفتن جان‌های جلا گرفته در ضیافت الهی و رمضان المبارک است که رویش مجدد خود را به جشن و شادمانی می‌نشینند. فطر صیام و فطر بندگی و جشنی برای بلوغ معنوی آنان که در زلال جاری رمضان بهره و نصیبی برده‌اند.

این بیانیه یادآور شد: عید روزه‌داران شب زنده‌دار بیداردلی که قلب و جان، گوش و زبان و دست و پایشان نیز روزه دار بود، عیدی که زمین و زمان غرق در شادی و سرور و زمینیان که بار عام یافتند تا در این ضیافت پرسرور از زمین به افلاک و از فرش به عرش الهی و از آفاق به انفس وجود خود راه یافته و در دل تاریکی ظلمت‌های مادی و دنیوی و از پس حجاب‌ها، زیبایی‌های بندگی معبود را درک کنند، و اینک به پاس این مجاهدت و به شکرانه خودسازی و تزکیه و این بندگی زیبا، جشنی با شکوه در پایان این ضیافت الهی برپا می‌کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: اینک نسیم نویدبخش برکات الهی در عید سعید فطر که ضیافتگاه وصال و پایان ضیافت الهی رمضان است، وزیدن گرفته و درب‌های رحمت و مغفرت و رضوان واسعۀ الهی بیش از هر زمان دیگری بر روی بندگان و پرهیزکاران و روزه‌داران او گشوده شده و شوق وصال به سرچشمه زلال لم‌یزلی را قوت بخشیده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و روزه‌دار ایران اسلامی و دعا برای تعجیل در فرج صاحب عصر و امام زمان حضرت مهدی موعود «عجل الله تعالی فرجه الشریف» از ملت مسلمان و قدرشناس ایران اسلامی دعوت می‌کند تا در نماز عید فطر که در تهران به امامت، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای «مدظله العالی» و در تمامی مساجد و مصلی‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، حضور یابند.

 

انتهای پیام/


برچسب ها: نماز فطر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *