فعالیت ۶ مرکز معاینه فنی شهر تهران در روز‌های عید سعید فطر

۳۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶:۳۱
کد خبر: ۴۷۰۸۵۵۵
فعالیت ۶ مرکز معاینه فنی شهر تهران در روز‌های عید سعید فطر
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران، از فعالیت ۶ مرکز معاینه فنی در روز عید سعید فطر و یازده مرکز در روز بعد از آن در پایتخت خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی، شادی مالکی ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر توضیح داد: در روز عید سعید فطر مرکز آبشناسان به صورت شبانه روزی و پنج مرکز سراج، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد سیار نوبنیاد از ساعت ۸ تا ۱۴ و در فردای روز عید مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و نه مرکز سراج، خاوران، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام، آزادی و واحد سیار نوبنیاد و گیلان از ساعت هشت تا ۱۴ فعال است.

مالکی در خصوص مراکز معاینه فنی اینترنتی توضیح داد: در حال حاضر پذیرش در ۱۰ مرکز معاینه فنی شهر تهران مشتمل بر ۲۸ خط معاینه فنی خودرو‌های سبک صرفا اینترنتی انجام می‌شود. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج، دماوند و شهید چمران و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام (شماره ۴) و هنگام (شماره ۸) تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت گیری اینترنتی در سامانه تهران من امکان پذیر است. البته به جز ۱۰ مرکز صدر الاشاره مراجعه به صورت حضوری یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان پذیر است.

وی همچنین با اشاره به ارسال پیامک به شهروندان ۱۰ روز قبل از انقضا اعتبار گواهی معاینه فنی افزود: از شهروندان درخواست می‌شود چند روز پیش از اتمام اعتبار معاینه فنی خودروی خود به مراکز معاینه فنی مراجعه نمایند. از آنجایی که پذیرش در تعدادی از مراکز صرفا اینترنتی خواهد بود، ممکن است در بعضی از مراکز تعیین نوبت در همان روز امکان پذیر نباشد و یک یا دو روز آتی برای مراجعه وقت داده شود. تاکید می‌شود مراجعه به مراکز را به آخرین روز اعتبار گواهی معاینه فنی موکول نکنید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha