سرکنسول جدید کشورمان در قازان - روسیه با امیرعبداللهیان دیدار کرد

۳۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹:۰۹
کد خبر: ۴۷۰۸۵۰۲
سرکنسول جدید کشورمان در قازان - روسیه با امیرعبداللهیان دیدار کرد
سرکنسول جدید کشورمان در قازان - روسیه، با وزیر امور خارجه دیدار و درباره وضعیت حوزه ماموریت و مهمترین محور‌های همکاری‌ها گفتگو کرد.

خبرگزاری میزان_ داوود میرزاخانی سرکنسول جدید کشورمان در قازان - روسیه، در آستانه عزیمت به محل ماموریت با امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و درباره وضعیت حوزه ماموریت و مهمترین محور‌های همکاری‌ها گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره به سابقه خوب روابط فی‌مابین بر ضرورت گسترش تعاملات و مناسبات اقتصادی با جمهوری تاتارستان و سایر جمهوری‌ها و استان‌های حوزه ولگا و همچنین توسعه همکاری‌های فرهنگی، گردشگری و دانشگاهی تاکید کرد.

داود میرزاخانی علاوه بر فعالیت در سفارت جمهوری اسلامی ایران در ازبکستان، در سمت‌های دستیار وزیر نیرو در امور اتحادیه اقتصادی اوراسیا و کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی و تجاری ایران و روسیه، عضویت در کارگروه ملی امور گمرکی اجرای موافقت نامه تشکیل منطقه آزاد تجاری فی مابین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا، عضو کارگروه‌های ملی 《قاعد مبدا 》 و 《موانع فنی فرا راه تجارت کالایی، اجرای موافقت نامه تشکیل منطقه آزاد تجاری فی مابین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا و همچنین ریاست یکی از ادارات حوزه نظارتی را در سوابق کاری خود دارد.

 

انتهای پیام/


برچسب ها: امیرعبداللهیان

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *