بازداشت آدم‎بایان قبل از ربایش یک زن در جنوب تهران

13:13 - 24 فروردين 1402
کد خبر: ۴۷۰۷۳۲۳
بازداشت آدم‎بایان قبل از ربایش یک زن در جنوب تهران
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عاملان آدم ربایی زن جوان در جنوب تهران قبل از ربایش وی، خبر داد.

خبرگزاری میزان - سرهنگ محمد گودرزی اظهار کرد: صبح امروز ماموران کلانتری نعمت آباد در محدوده خیابان اسفند تهران در حال گشت زنی بودند که با استمداد زن جوانی که حاضر به سوار شدن به داخل یک دستگاه خودروی شاسی نبود، روبه رو می‌شوند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت سرنشین خودرو شاسی با تهدید سلاح سرد (قمه) قصد سوار کردن این زن جوان را به داخل خودرو داشته است که با ممانعت و سر و صدا این زن جوان مواجه شده است. 

رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اجرای طرح مهار متهمان، تصریح کرد: با استمداد از گشت‌های کمکی و با حضور به موقع ماموران، زن جوان از دستان این افراد رها و سرنشین خودروی شاسی که به سمت ماموران حمله ور و قدرت نمایی می‌کرد در یک عملیات پلیسی خلع سلاح و زمین‌گیر شد.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اجرای طرح مهار دستگیری راننده خودرو و اعلام مشخصات خودروی متواری به سایر گشت‌های انتظامی منطقه، گفت: با حضور گشت‌های کمکی، خودروی متواری در محور‌های خروجی منطقه مشاهده و دستور توقف خودرو اعلام شد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به تعقیب و گریز راننده خودرو، بیان کرد: متهم که توجهی به فرمان‌های پلیسی نمی‌کرد پس از شلیک چند تیر هوایی، خودرواش متوقف و خود نیز دستگیر شد.

وی افزود:: متهمان پس از انتقال به کلانتری به ۱۰ فقره سرقت مشابه با همکاری یکدیگر معترف و اظهار داشتند قصد ربایش زن جوان و سپس زورگیری از وی را داشتند که توسط ماموران دستگیر شده اند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *