کشتی فرنگی قهرمانی آسیا| ۴ نماینده ایران به نیمه‌نهایی رسیدند/ محسن‌نژاد باخت

10:26 - 21 فروردين 1402
کد خبر: ۴۷۰۶۸۶۸
کشتی فرنگی قهرمانی آسیا| ۴ نماینده ایران به نیمه‌نهایی رسیدند/ محسن‌نژاد باخت
۴ فرنگی‌کار کشورمان در ۵ وزن دوم مسابقات قهرمانی آسیا با پیروزی مقابل حریفان جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کردند.

خبرگزاری میزان - سی و سومین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا از صبح دیروز در شهر آستانه قزاقستان آغاز شده است که کشتی‌گیران کشورمان در ۵ وزن دوم به مصاف حریفان خود رفته‌اند که ۴ فرنگی‌کار کشورمان به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن‌نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب یرنور فیداخمتوف از قزاقستان شد. وی باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را داشته باشد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم رضا عباسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۸ بر صفر بیگ میرات نوباتوف از ترکمنستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار به مصاف برنده مبارزه میان کشتی گیران چین و ژاپن می‌رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم سجاد ایمن طلب پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۶ بر یک ویکاس از هند را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی‌گیران ترکمنستان و چین می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۷ بر صفر مقابل و هالیشان باهیجیانگ از چین به پیروزی رسید و گام به مرحله نیمه نهایی گذاشت. وی در این مرحله به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان هند و قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۷ بر ۵ مقابل یوتا نارا از ژاپن به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی‌گیران ازبکستان و چین می‌رود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *