رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

جشن امضای «من زنده‌ام» با حضور نویسنده

10:54 - 02 ارديبهشت 1394
کد خبر: ۴۷۰۶۴
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: انتشارات بروج در نظر دارد تا جشن امضای کتاب «من زنده‌ام» را با حضور نویسنده اثر، معصومه آباد، در ایام برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود.

: انتشارات بروج در نظر دارد تا جشن امضای کتاب «من زنده‌ام» را با حضور نویسنده اثر، معصومه آباد، در ایام برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود.


به گزارش ،به منظور دسترسی آسان مخاطبان برای تهیه کتاب «من زنده‌ام» غرفه‌ای ویژه این اثر در نمایشگاه کتاب راه‌اندازی شده است. این غرفه در نظر دارد با راهنمایی مخاطبان، عرضه اثر را گسترش دهد.

همچنین انتشارات بروج نیز در نظر دارد تا علاوه بر عرضه این کتاب، جشن امضای اثر را با حضور نویسنده برگزار کند که روزهای حضور نویسنده در نمایشگاه متعاقباً اعلام می‌شود.

کتاب «من زنده‌ام» شامل خاطرات معصومه آباد از دوران کودکی و دوره پر فراز و نشیب نوجوانی اوست. این اثر هر چند خاطرات وی از دوره کودکی و خانواده‌اش آغاز می‌شود، اما نقطه محوری کتاب روزهای اسارت راوی است که در اسارتگاه‌های مختلف عراق بوده است. کتاب تاکنون 173‌ نوبت به چاپ رسیده و یکی از آثار پرمخاطب در سال جاری بوده است.

رهبر معظم انقلاب نیز پس از مطالعه این اثر بر آن تقریظ نوشتند و فرمودند:

«بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب را با احساس دوگانه اندوه و افتخار و گاه از پشت پرده اشک خواندم و بر آن صبر و همت و پاکی و صفا و بر این هنرمندی در مجسم کردن زیبائی‌ها و رنج‌‎ها و شادی‌ها آفرین گفتم. گنجینه یادها و خاطره‌های مجاهدان و آزادگان، ذخیره عظیم و ارزشمندی است که تاریخ را پربار و درس‌ها و آموختنی‌ها را پرشمار می‌کند، خدمت بزرگی است آنها را از ذهن‌ها و حافظه‌ها بیرون کشیدن و به قلم و هنر و نمایش سپردن.

این نیز از نوشته‌هایی است که ترجمه‌اش لازم است. به چهار بانوی قهرمان این کتاب و به‌ویژه نویسنده و راوی هنرمند آن سلام می‌فرستم».


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *