قلعه‌نویی: آزمون درخواستی برای اتاق خصوصی نداشته/ بدون نظم و انضباط هیچ کاری جلو نمی‌رود

20:10 - 17 فروردين 1402
کد خبر: ۴۷۰۶۳۶۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
قلعه‌نویی: آزمون درخواستی برای اتاق خصوصی نداشته/ بدون نظم و انضباط هیچ کاری جلو نمی‌رود
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: سردار بازیکن خود من بوده و اصلا بحث اتاق خصوصی در کار نبوده است.

خبرگزاری میزان - امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال در خصوص حضورش در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار پرسپولیس و ملوان اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*یکی از وظایف ما نظارت بر بازی‌های لیگ است. فردا هم اگر عمری باشد به تبریز می‌رویم که یکی از بازی‌های حساس است.

*احتمال دعوت از بازیکنان جدید به تیم ملی؟ هرکسی شایسته باشد می‌تواند لباس تیم ملی را بپوشد. هر اردو هم شرایط خاص خودش را دارد. اینطور نیست که بازیکنی در اردوی قبلی بوده در این اردو هم باشد. بر اساس عملکرد بازیکنان آن‌ها را دعوت می‌کنیم.

*نظم و انضباط اردوی تیم ملی؟ این برنامه را از سال ۸۲ به فوتبال آوردیم. در ۲۰۰۶ هم بود، ولی برنامه یک توضیح کوچک دارد. شما هدفی دارید که با برنامه می‌توانید به آن برسید. در باشگاه پیش از فصل برنامه ۶ هفته می‌دادیم. براساس زمان بازی هم در طول مسابقات برنامه می‌دادیم حتی اگر ۴ هفته هم مشخص بود ما برنامه یک ماهه می‌دادیم. این اردو هم همین است و باید برنامه بدهیم. بدون نظم و انضباط و اصول، هیچ کاری جلو نمی‌رود.

*قلعه‌نویی در مورد بازگشت رحمان رضایی به تیم ملی گفت: توکل به خدا!

*وی در مورد اینکه گفته می‌شود سردار آزمون اتاق خصوصی خواسته و به همین خاطر نامش خط خورده، گفت: اصلاً این حرف‌ها نیست. سردار بازیکن خود من بوده، بچه بسیار خوبی است. بعد از بازی با روسیه تماس گرفت و ۱۰ دقیقه صحبت کردیم. اصلا این مسائل نبود.

*وظیفه همه ما خوشحال کردن مردم است. من از قبل با پدر سردار دوست بودم. اصلا این حرف‌ها نبوده، نظم و اصول و چارچوبی داریم. بر اساس آن حتی اگر یک دقیقه هم باشیم کار می‌کنیم. چنین مساله‌ای نبوده، شاید در گذشته اتاق خصوصی داشته نمی‌دانم، ولی زمان ما اصلاً چنین بحثی نبوده است.

*اضافه شدن مربی پرتغالی؟ دنبال این هستیم که همکار خارجی بیاوریم. ترجیحاً هم کسی باشد که فوتبال آسیا را بشناسد. به دپارتمان بین الملل اعلام کردیم و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند. هروقت به نتیجه برسیم اعلام می‌شود.

*حضور در‌تورنمنت کافا؟ ۲ روز قبل جلسه داشتیم. هنوز معلوم نیست تاجیکستان است یا ازبکستان، اگر باشد حتماً می‌رویم، چون نباید فیفادی را از دست بدهیم. آنجا می‌تواند ۲ بازی خوب برای ما باشد، اما هنوز برنامه اصلی را به ما اعلام نکرده‌اند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *