سال گذشته ۲۲ هزار شغل باهمت دادگستری استان یزد حفظ و یا ایجاد شد

13:21 - 03 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۰۶۱۸۴
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
سال گذشته ۲۲ هزار شغل باهمت دادگستری استان یزد حفظ و یا ایجاد شد
رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به بازگشت به کار ۱۷ واحد تولیدی با مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان در سال ۱۴۰۱ گفت: ما حصل عملکرد این ستاد در سال گذشته حفظ و ایجاد ۲۲ هزار شغل بوده است.

خبرگزاری میزان - غلامعلی دهشیری گفت: در مجموع ۷۱ جلسه ستاد شامل ۳۶ جلسه صحن اصلی و ۳۵ جلسه در قالب کمیته‌های تخصصی برگزار شده است.

وی اظهار کرد: در راستای آشنایی و بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی و صنعتی در سال گذشته ۴۶ بازدید میدانی با حضور اعضای ستاد از واحد‌های سطح استان انجام و پس از طرح پرونده در صحن ستاد تصمیمات لازم جهت حمایت‌های قانونی صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان مهار تورم، رشد تولید تصریح کرد: علیرغم اینکه دستگاه قضا مخاطب مستقیم شعار سال نیست، اما هیچگاه نگاه دستگاه قضا به شعار سال نگاه تشریفاتی نبوده و عملکرد ستاد اقتصاد مقاومتی در سطح کشور به طبع آن استان یزد گواهی بر این مدعا است.

وی شعار سال را حاوی دو پیام بسیار مهم دانست و افزود: پیام نخست اولویت وضرورت موضوع مطرح شده برای کشور و پیام دوم تعیین خط مشی دولت وملت و راهبردی است که باید مردم ومسئولان در سیاست‌های خود به آن اهتمام داشته باشند.

رئیس کل دادگستری استان یزد همچنین با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیان شعار سال ۳ گروه اول مسئولان نظام در هر ۳ قوه، فعالان اقتصادی وعموم مردم را مخاطب خود قرار داده‌اند.

انتهای پیام/


برچسب ها: تولید دادگستری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *