واکنش سرمربی تراکتور به خبر درگیری‌اش با ریکاردو آلوز: فضای مجازی برایم مهم نیست

۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳:۱۹
کد خبر: ۴۷۰۵۵۹۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
واکنش سرمربی تراکتور به خبر درگیری‌اش با ریکاردو آلوز: فضای مجازی برایم مهم نیست
سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور گفت: برایم مهم نیست که در فضای مجازی چه اتفاقی می‌افتد و چه می‌گویند. من چیزی در فضای مجازی منتشر نکرده‌ام.

خبرگزاری میزان - پاکو خمز، در واکنش به شایعه حضورش در تیم ملی فوتبال ایران و درگیری با ریکاردو آلوز اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*شایعه شده بود که سرمربی تیم ملی ایران شوم. تنها واقعیت این است که من سرمربی تراکتور هستم. ما نمی‌توانیم پیگیر و وابسته به شایعات باشیم.

*هیچ صحبتی در این باره با من نشده بود، فکر می‌کنم انتخابی که الان داشتند، این بود که یک سرمربی خوب را دارند. از سرمربی جدید هم تشکر می‌کنم که نفراتی را از تراکتور فراخواند و این برای ما نکته مثبتی بود.

*دوست داریم به‌عنوان یک تیم، از تراکتور بازیکن بیشتری را فرا بخواند. واقعاً برای سرمربی تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم نتایج خوبی بگیرد.

*بازی با کنیا را تماشا کردم. وقتی سرمربی جدید می‌آید، زود است که بخواهیم قضاوت کنیم. او یک هفته با تیم کار کرده و واقعاً خیلی زود است که بخواهیم درباره عملکرد او و تیم ملی ارزیابی کنیم. فکر می‌کنم او با گذشت زمان تلاش می‌کند که تیم خوبی تشکیل بدهد. ما مربیان نیاز به زمان برای کار کردن داریم.

*جدایی کاوه رضایی؟ او تصمیم گرفت که برود. من دوست داشتم بماند، ولی قراردادش اجازه می‌داد که در دسامبر برود و رفت.

وی در مورد اینکه شایعه شد که رضایی قصد بازگشت داشته، اما لیست تراکتور پر بوده، تصریح کرد: زمانی که تصمیم گرفت برود، دیگر راه برگشتی ندارد.

*درگیری‌ با ریکاردو آلوز که از سوی این بازیکن در فضای مجازی مطرح شده بود؟ برایم مهم نیست که در فضای مجازی چه اتفاقی می‌افتد و چه می‌گویند. من چیزی در فضای مجازی منتشر نکرده‌ام و به همین دلیل برایم مهم نیست. ما جلسه داشتیم؛ جلسه‌ای که خصوصی‌ است، بهتر است نتیجه‌اش هم خصوصی بماند. هواداران نباید درباره آلوز هیچ‌گونه نگرانی داشته باشند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha