وزیر دفاع: مردم ایران پای کار نظام هستند

۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷:۲۴
کد خبر: ۴۷۰۵۵۶۷
وزیر دفاع: مردم ایران پای کار نظام هستند
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: مردم ما این نظام را از خودشان می‌دانند و پای کار نظام هستند. از سوی دیگر همه به هر حال با همدیگر یعنی هم دولتمردان و هم مردم همه منسجم اهداف‌شان را دنبال می‌کنند و لطف و عنایت خداوند شامل حال ماست.

خبرگزاری میزان - ایلنا نوشت: محمدرضا قرایی آشتیانی درباره این‌که باتوجه به اتفاقاتی که در سال گذشته در کشور رخ داد، چقدر ضرورت دارد دولتمردان و حاکمان به گونه‌ای اقدام و عمل داشته باشند که باعث وحدت و انسجام ملی شود، گفت: فکر می‌کنم انسجام ملی را هیچ کشوری به اندازه ایران ما ندارد. شما در راهپیمایی ۲۲ بهمن این انسجام ملی را مشاهده کردید و هیچ کجای دنیا چنین چیزی وجود ندارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تاکید کرد: مردم ما این نظام را از خودشان می‌دانند و پای کار نظام هستند. از سوی دیگر همه به هر حال با همدیگر یعنی هم دولتمردان و هم مردم همه منسجم اهداف‌شان را دنبال می‌کنند و لطف و عنایت خداوند شامل حال ماست.

وی خاطرنشان کرد: در همه زمینه‌ها ما پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای داشتیم که اصلا دلیل اینکه دشمن روی ما حساس است، به واسطه همین پیشرفت‌ها است. همان طور که مقام معظم رهبری اشاره کردند این پیشرفت‌ها و جهش را در هیچ کجای دنیا مشاهده نخواهید کرد و این برای آن است که جوانان ما واقعا مستعد و هوشمند هستند، نسل ما یک نسل فوق‌العاده است و آینده بسیار امیدوارکننده است.

امیر آشتیانی درباره اقدامات وزارت دفاع در سال گذشته اظهار داشت: وزارت دفاع در همه حوزه‌هایی که ماموریت داشته یک پیشرفت و جهشی نسبت به سال‌های قبل داشته است و این را ان‌شاءالله استمرار خواهد داد.

وی بیان کرد: قبلاً هم گفته‌ام ما در همه حوزه‌ها چه تولیدات و چه در بحث صنعت دفاعی و چه صادرات واقعا چندین برابر رشد نسبت به گذشته داشته‌ایم و این را ان‌شاءالله استمرار می‌دهیم. شرایط بسیار خوب است و ما به عنوان وزارت دفاع در یک شرایط بسیار عالی قرار داریم.

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *