گل‌محمدی: به خاطر نتایج رقبا تحت فشار بودیم/ باید گل دوم را می‌زدیم تا کار به هیجان نکشد

۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۲:۰۹
کد خبر: ۴۷۰۵۵۴۸
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
گل‌محمدی: به خاطر نتایج رقبا تحت فشار بودیم/ باید گل دوم را می‌زدیم تا کار به هیجان نکشد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در نیمه دوم باید گل دوم را می‌زدیم تا کار به هیجانات آخر بازی نکشد.

خبرگزاری میزان - یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از برد تیمش مقابل مس رفسنجان اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*بازی در مجموع خوب بود. در نیمه اول خیلی خوب بودیم و به گل رسیدیم. بازی مالکانه‌ای داشتیم. در نیمه دوم باید گل دوم را می‌زدیم تا کار به هیجانات آخر بازی نکشد.

*ما در این بازی موقعیت‌سازی کردیم و بازیکنان باید بدانند که از این موقعیت‌ها زیاد به دست نمی‌آید. در ۱۰ دقیقه آخر طبیعی بود که تیم حریف با ریسک بالا بازی کند و به ما فشار بیاورد، اما به نظرم در ۹۰ دقیقه بازی به حریف موقعیت ندادیم. بازیکنان برای این بازی با توجه به نتایج سایر رقبا تحت فشار بودند، اما خوب و با تمرکز بازی کردند به جز چند دقیقه آخر.

*بازیکنانم باید با ذهنیت خوب وارد زمین شوند و ذهن پیروزی خواه داشته باشند هر چند که مشکلات زیاد است و باشگاه باید به فکر حل این مشکلات باشد. امیدوارم که در شش بازی باقیمانده نتایج خوبی کسب کنیم چرا که برد در هر شش بازی آینده هدف اصلی ماست. بازی امروز هم بازی سختی بود و فکر می‌کنم حریف اولین باخت خود را در زمینه خانگی‌اش متحمل شد. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.

*عملکرد محمد عمری؟ پیشرفت و آینده این بازیکن بستگی به شخصیت و اخلاق حرفه‌ای دارد. عمری بازیکن است که برای آینده خود هدف دارد و باید تلاش بیشتری کند. او می‌تواند بهتر از این هم باشد به شرطی که زحمت بیشتری بکشد و زندگی حرفه‌ای خود را رعایت کند که البته او چنین شخصیتی هم دارد.

*عملکرد داور؟ بازی پر برخوردی بود، اما طبیعی است که تیمی که بازی را برنده شده زیاد در خصوص داوری حرف نمی‌زند. به نظرم تیم داوری در مجموع عملکرد خوبی داشت هرچند که صحنه‌های حساسی در هر دو نیمه بازی شاهد بودیم، اما تصمیم‌گیری تیم داوری خوب بود و من از آن‌ها تشکر می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا نام او در بین گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی قرار نداشت افزود: صحبت خاصی در این باره ندارم. این تشخیص فدراسیون بود که من در لیست نباشم و در این باره اظهار نظر هم نمی‌کنم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha