وزیر آموزش و پرورش: پرداخت معوقات فوق‌العاده رتبه‌بندی فرهنگیان شروع شده است

۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۷:۵۹
کد خبر: ۴۷۰۵۵۳۲
وزیر آموزش و پرورش: پرداخت معوقات فوق‌العاده رتبه‌بندی فرهنگیان شروع شده است
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: پرداخت معوقات فوق‌العاده رتبه‌بندی فرهنگیان شروع شده است و تا ساعات آینده برای همه همکاران انجام خواهد شد.

خبرگزاری میزان_ یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به آغاز واریز معوقات رتبه‌بندی معلمان اظهار کرد: رتبه‌بندی موجب ترمیم نظام پرداخت عادلانه حقوق می‌شود.

وی افزود: از رئیس جمهور تشکر می‌کنم که ساعت‌ها وقت گذاشتند و با ورود به موضوع، دستور حداکثر ارفاق برای افزایش اعتبار رتبه‌بندی را دادند، برهمین اساس اعتبارات تخصیص یافته امروز در استان‌ها توزیع شد. 

وزیر آموزش و پرورش گفت: پرداخت معوقات رتبه‌بندی معلمان توسط بانک‌های عامل آغاز شده است البته بانک ملی نیز به دلیل حجم اطلاعات سنگین کار را آغاز خواهد کرد.

نوری ادامه داد: تمام معلمان از مزایای رتبه یک بهره‌مند شده‌اند و هم‌اکنون معوقات مربوط به ما به تفاوت بین رتبه یک و رتبه استحقاقی افراد در حال پرداخت است که تا ساعات آینده تمام معلمان معوقات رتبه‌بندی را دریافت خواهند کرد.

وی در پایان متذکر شد: افرادی که در رابطه با پرداخت پایان سال قصور و تقصیری داشتند، شناسایی شدند و برخوردهای قانونی با آنها انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha