تارتار: استقلال مستحق پیروزی بود/ در حد بضاعت ذوب آهن بازی کردیم

۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۵:۱۵
کد خبر: ۴۷۰۵۵۳۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
تارتار: استقلال مستحق پیروزی بود/ در حد بضاعت ذوب آهن بازی کردیم
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: بازی کردن در نیم‌ فصل دوم مقابل مدعیان کار سختی است.

خبرگزاری میزان - مهدی تارتار، سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پایان بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر مقابل استقلال صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*بازی زیبایی بود. درست است که شکست خوردیم، ولی در شروع مسابقه یک موقعیت خیلی خوب داشتیم که اگر می‌توانستیم به گل برسیم، شرایط فرق می‌کرد. بعد از آن استقلال یک موقعیت خوب داشت که مهدی قایدی خیلی خوب از آن استفاده کرد.

*قایدی در بازی امروز تأثیرگذار بود و روی گل دوم هم نفش پررنگی داشت و با بازی خوبی که به همراه دیگر بازیکنان استقلال ارائه کردند، صادقانه باید بگویم که استحقاق برد را داشتند. ما هم با توجه به بضاعت‌مان بازی خوبی انجام دادیم.

*بازی کردن در نیم‌فصل دوم مقابل مدعیان کار سختی است، آن‌ها وقتی در کورس قهرمانی هستند، انرژی مضاعفی را خرج می‌کنند و حریفان را تحت فشار می‌گذارند. همچنین هواداران هم به آن‌ها کمک می‌کنند و این مسائل کار ما را سخت کرده بود، ولی ما هم انصافاً بازی بدی را ارائه نکردیم. این شکست را خودم گردن می‌گیرم و مسئولیتش با من است و شرمنده هواداران شدیم. آماده بازی‌های آینده می‌شویم که سخت هستند و باید خیلی زود ریکاوری کنیم تا آماده شویم.

*بدشانسی آوردیم. دو روز قبل سلیمانی در تمرین تیم آسیب دید و به این بازی نرسید. دست ما هم در جلوی زمین خیلی باز نیست، چون سعید باقرپسند را نیز در نیم فصل اول از دست دادیم. به هر حال غیبت سلیمانی تأثیرگذار بود، اما سایر بازیکنان ذوب‌آهن تلاش خود را انجام دادند. ما از نظر تعداد بازیکن در مضیقه هستیم، اما جوانان خوبی داریم. امروز هم خوب کار کردند و خوشحالم که از آکادمی ذوب‌آهن سه نفر در ترکیب قرار گرفتند و این دستاورد خوبی بود.

*درباره عملکرد سه بازیکن از آکادمی ذوب‌آهن؟ آن‌ها خوب بودند. به هر حال بازی کردن مقابل تیم بزرگ استقلال در ورزشگاه آزادی و در حضور هواداران سخت است، اما انصافاً با اعتمادبه‌نفس بازی و ما را به آینده امیدوار کردند.

*در سه بازی قبلی گلی را دریافت نکرده بودیم. به هر حال دریافت گل زودهنگام مقابل استقلالی که عناصر سرعتی خیلی خوبی دارد، کار را سخت کرد. استقلال معمولاً زمانی که زود به گل می‌رسد، به گل‌های بیشتر هم می‌رسد. دفاع تیم ما هم بد نبود و مقابل مهاجمان خیلی قوی استقلال عملکرد بدی نداشتند. در مجموع باید بازی آنالیز شود تا ببینیم شرایط چگونه بوده است.

*درباره غیبت آرمان قاسمی؟ او در تمرینات ما حضور دارد. بازیکنان فرقی برای ما ندارند و هر کسی که شرایطش بهتر باشد، قطعاً بازی می‌کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha