قدوس در آستانه جدایی از برنتفورد

۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲:۲۹
کد خبر: ۴۷۰۵۴۵۶
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
قدوس در آستانه جدایی از برنتفورد
هافبک ایرانی برنتفورد به احتمال زیاد در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

خبرگزاری میزان - بی بی سی انگلیسی نوشت که سامان قدوس به روز‌های پایانی حضورش در برنتفورد نزدیک می‌شود و به نظر می‌رسد او به دنبال نشان دادن خود در هفته‌های باقی مانده است تا بتواند پیشنهاد خوبی برای فصل بعد داشته باشد.

تیم فوتبال برنتفورد ۱۶ ماه هافبک ملی پوش ایرانی را دنبال کردند تا اینکه در سپتامبر ۲۰۲۰ او را ابتدا به صورت قرضی به خدمت گرفتند. او در ژانویه بعد به طور دائم به این تیم پیوست و قراردادش در تابستان امسال به پایان می‌رسد، اگرچه یک گزینه تمدید برای یک سال دیگر در قرارداد او با برنتفورد وجود دارد.

با این حال قدوس در برنتفورد نتوانسته است فرصت زیادی برای بازی داشته باشد و از ۶۵ بازی در لیگ برتر فقط در ۴ بازی از ابتدا در ترکیب تیمش بوده که هیچ کدام در این فصل نبوده است.

با توجه به اینکه او در سال ۲۰۲۳ تنها ۲ بار آن هم به صورت بازیکن تعویضی در ترکیب تیمش بوده، شانس کمی برای ماندن در این تیم دارد و به نظر از برنتفورد جدا شود. 

قدوس که بازی‌های خوبی همراه آمیان در لیگ فرانسه داشت به دلیل مسائل انضباطی مربوط به بستن قرارداد با هوئسکا اسپانیا، به مدت ۴ ماه از فعالیت‌های فوتبالی محروم بود و در ادامه نیز با مصدومیت روبرو شد تا با این شرایط سخت حضور در برنتفورد را شروع کند. 

سامان قدوس بعد از جدایی از اوسترشوندز سوئد، در اولین فصل حضور در آمیان در لیگ فرانسه خوش درخشید و یکی از بهترین بازیکنان تیمش لقب گرفت. تیم‌های فولام و کوئینزپارک رنجرز نیز به دنبال جذب این بازیکن بودند، ولی بازیکن ایرانی بعد از حضور در فرانسه راهی برنتفورد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha