خمز: امروز از تمامی جهات فوتبال کاملی انجام دادیم/ نتیجه بازی فریبنده است

۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۶:۴۲
کد خبر: ۴۷۰۵۴۳۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
خمز: امروز از تمامی جهات فوتبال کاملی انجام دادیم/ نتیجه بازی فریبنده است
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: امروز از تمامی جهات فوتبال کاملی انجام دادیم و توانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

خبرگزاری میزان - پاکو خمز در نشست خبری بعد بازی مقابل نفت مسجدسلیمان، اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*ما سعی می‌کنیم آنطور که می‌خواهیم بازی کنیم. امروز از تمامی جهات فوتبال کاملی انجام دادیم و توانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم. دوست داریم بالاترین رتبه ممکن را در این فصل کسب کنیم.

*ما همواره فوتبال مالکانه انجام خواهیم داد، همیشه روند بازی به این شکل نمی‌شود؛ چرا که رقیب هم برای به دست آوردن توپ تلاش می‌کند. می‌خواهیم با ارایه بازی مالکانه، موقعیت‌های گلزنی ایجاد کنیم.

*آیا نفت تیم ضعیفی بود؟ فکر کنم نتیجه بازی فریبنده است. ما دو بر صفر پیش افتادیم و سپس یک گل دریافت کردیم. اگر گل سوم را در آن مقطع به ثمر نمی‌رساندیم، ادامه بازی برای ما سخت می‌شد. در نهایت توانستیم گل‌های دیگری هم بزنیم.

*موقعیت‌های متعدد گلزنی داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. پنج گل هم راضی کننده است و باید تلاش کنیم با تمرین بیشتر، از موقعیت‌های گلزنی بهتر استفاده کنیم.

*عملکرد آرش قادری؟ آرش معمولا در پست دفاع آخر بازی می‌کند؛ اما چند بار از او در پست هافبک هم استفاده کرده‌ایم. او بازیکن قد بلندی است که تحرک مطلوبی دارد و به خوبی پاس می‌دهد. با این عملکرد خوب قادری، یک هافبک جدید به لیست بازیکنان تراکتور اضافه شد‌ه است.

*ما برای رقابت با تیم‌های بالای جدول، مجبور بودیم بازی را ببریم. انتظار بازی آسانی نداشتیم. بازیکنان از ابتدا با اعتماد به نفس و تمرکز بالا کار کردند و بعد از به ثمر رساندن گل‌ها، راحت‌تر کار کردیم. بازهم تاکید می‌کنم، به هیچ وجه انتظار بازی ساده‌ای نداشتیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha