گل‌محمدی: کسی از حذف استقلال از آسیا خوشحال نمی‌شود/ قانون اجازه بازگشت لوکادیا به پرسپولیس را نمی‌دهد

۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۳:۳۳
کد خبر: ۴۷۰۵۴۲۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
گل‌محمدی: کسی از حذف استقلال از آسیا خوشحال نمی‌شود/ قانون اجازه بازگشت لوکادیا به پرسپولیس را نمی‌دهد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر استقلال از آسیا حذف شود یک خبر بد برای همه اهالی فوتبال است و باعث ناراحتی همه ما خواهد شد و کسی از این موضوع خوشحال نمی‌شود.

خبرگزاری میزان - یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*در ابتدا سال نو را به مردم شریف ایران تبریک می‌گویم. از همه هواداران مان در فسنجان که از ما استقبال خوبی کردند ممنونم. بازی فردا اولین بازی ما در سال جدید است. بردن این بازی هدف اول ماست و برای بردن به این شهر آمدیم. می‌دانیم با مس رفسنجان بازی راحتی برای هیچ تیمی نیست. به ربیعی بابت تیم خوبش تبریک می‌گویم.

*مس رفسنجان را به خوبی آنالیز کردیم و امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی فردا یک بازی تاکتیکی است چرا که هر دو تیم بازیکنان خوبی دارند و امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم تا در جمع مدعیان بمانیم.

*مس رفسنجان با ۹ گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را دارد و این نشان‌دهنده این است که خط دفاعی و گلر این تیم خوب است. حامد لک شاگرد خوب من بوده و زحمت زیادی برای پرسپولیس کشید که از همین جا از او تشکر می‌کنم امید، اما امیدوارم که فردا دروازه او را باز کنیم.

*احتمال حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا؟ در جلسه اخیری که با رضا درویش داشتم متوجه شدم که مشکل خاصی برای گرفتن مجوز حرفه‌ای آسیا نداریم و مدارکی که ارائه می‌دهیم از آن ایراد نمی‌گیرند، اما در کل برای فوتبال ما خوب نیست که این اتفاقات رخ بدهد.

*سال گذشته پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند چرا که ما در زیرساخت‌ها مشکل داریم. باید برنامه‌ریزی خوبی در این خصوص انجام دهیم که این اتفاق رخ نمی‌دهد. اگر استقلال از آسیا حذف شود یک خبر بد برای همه اهالی فوتبال است و باعث ناراحتی همه ما خواهد شد و کسی از این موضوع خوشحال نمی‌شود.

*من بار‌ها در این باره صحبت کردم که فوتبال حرفه‌ای امکان و شرایط خوبی را می‌طلبد؛ از جمله رسیدگی به تیم‌های پایه، داشتن استادیوم خوب، شفافیت مالی در قرارداد‌ها و ... از ابزار فوتبال حرفه‌ای است که ما در این زمینه ضعیف هستیم و برنامه‌ریزی ما مشکل دارد.

*۲ دیدار اخیر تیم ملی و عملکرد ملی پوشان؟ دو بازی اخیر تیم ملی را دیدم و به نظرم تیم ملی عملکرد خوبی داشت. البته امیر قلعه‌نویی فرصت زیادی نداشت تا تاکتیک‌هایش را پیاده کند، اما بعد از بازی‌های جام جهانی این دو بازی خوب بود. به نظر من تیم ملی این پتانسیل را دارد تا بتواند موفق باشد. به امیر قلعه‌نویی هم بابت انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی تبریک می‌گویم. 

*ثبات روی نیمکت دو تیم پرسپولیس و مس رفسنجان؟ ثبات لازمه نتیجه‌گیری است و اینکه یک باشگاه بتواند در جام‌های مختلف موفق شود باید ثبات در کادر فنی و مدیریت داشته باشد. امکانات باشگاه مس خوب است و مدیریت خوبی در این باشگاه وجود دارد و به نظرم با یک برنامه‌ریزی می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. در این چند سال عملکرد مس خوب بوده و در آینده می‌توانند یک قطب در فوتبال ایران باشند.

*شایعه بازگشت لوکادیا به پرسپولیس و شکایت باشگاه از این بازیکن؟ قانون اجازه بازگشت لوکادیا به پرسپولیس را نمی‌دهد و همه این حرف‌ها شایعه بود که بیشتر در فضای مجازی مطرح شد، اما از نظر قانونی امکان برگشت این بازیکن وجود ندارد.

*مرتضی پورعلی‌گنجی و کمال کامیابی‌نیا را همراه خودمان نداریم و پریرا هم محروم است. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha