ساپینتو: می‌توانم همین الان قراردادم ‌‌را با استقلال لغو کنم/حذف از آسیا یک ناامیدی برای همه است

۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹:۵۵
کد خبر: ۴۷۰۵۴۱۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
ساپینتو: می‌توانم همین الان قراردادم ‌‌را با استقلال لغو کنم/حذف از آسیا یک ناامیدی برای همه است
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر بخواهم می‌توانم همین الان قرارداد خود را لغو کنم و باشگاه نیز باید تمام مطالبات من را پرداخت کند.

خبرگزاری میزان - ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*چند روز لیگ متوقف شده بود و قبل از آن در شرایط فوق العاده‌ای بودیم و امیدوارم بتوانیم همان روال را ادامه دهیم. در ۹ روز گذشته با وجود مشکلاتی که هر روز کنار تیم است خیلی خوب تمرین کرده‌ایم.

*امیدوار و آرزومندیم که مقابل ذوب آهن در دیدار فردای خود در ورزشگاه آزادی به پیروزی برسیم.

*کاملا برای پیروزی متمرکز هستم. حرفه‌ای هستم و شغل من این است که برای بازیکنان و هواداران - با وجود اینکه می‌دانید از مشکلات مالی برخورداریم - صد درصد وجودم را برای برتری بگذارم. ۴ ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده ام. اگر بخواهم می‌توانم الان قرارداد خود را لغو کنم و باشگاه نیز باید تمام مطالبات من را پرداخت کند، اما تا آخر با بازیکنان و برای هواداران سخت می‌جنگیم تا هر دو جام را به دست آوریم.

*احتمال حذف استقلال از آسیا؟ طبیعی است که وضعیت موجود من را ناراحت کرد. یکی از دلایلی که به استقلال آمدم برای حضور و جنگیدن در آسیا بود. من با این رویا زندگی می‌کنم. اگر این اتفاق بیفتد یک ناامیدی برای همه است.

*احتمال ترک استقلال به دلیل حذف از لیگ قهرمانان آسیا؟ الان وقت صحبت کردن در این مورد نیست. تمرکزمان بر بازی مقابل ذوب آهن و بردن این تیم است. آن‌ها تیم خوبی هستند و من روی این موضوع تمرکز کرده‌ام.

*دیدار مقابل پرسپولیس؟ زمان صحبت کردن در مورد آن بازی نیست. بازی بسیار بسیار سختی مقابل ذوب آهن داریم و تمرکزمان روی بازی مقابل ذوب آهن است.

*بازگشت ملی پوشان استقلال؟ از حضور هر سه بازیکن خوشحالم. با تمام احترامی که برای مربی تیم ملی قائل هستم فکر می‌کنم بازیکنان بیشتری بودند که از استقلال می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند. ۳ بازیکن ما عملکرد خیلی خوبی داشتند و امیدوار هستم فردا هم ۱۰۰ درصد آماده باشند.

*این موضوع هنوز حل نشده و وجود دارد، اما تمرکز ما به صورت ۱۰۰ درصدی روی بهترین عملکرد برابر ذوب آهن خواهد بود.

*دیدار با ذوب آهن و احتمال تساوی و دور شدن از قهرمانی؟ آمار گل‌های خورده دو تیم مساوی است. ذوب آهن در فاز تهاجمی سه بازیکن خوب دارد و موقعیت‌های گل زیادی درست می‌کند و کیفیت خوبی دارد. ما به تیمی که فردا مقابلمان به میدان می‌رود احترام می‌گذاریم. شاید فردا عقب‌تر بنشینند و ما روی این موضوع کار کرده‌ابم و خود را برای بازی مقابل ۵ مدافع آماده کرده‌ایم. ۳ امتیاز بازی فردا برای ما بسیار مهم است و نمی‌توانیم هیچ امتیازی را از دست بدهیم.

 *باید صبور باشیم و سریع بازی و حرکت کنیم. آن‌ها خیلی خوب دفاع می‌کنند و خیلی در حمله سریع هستند. ما باید تعادل خود را حفظ کنیم. آن‌ها تیم خیلی خوبی هستند و در لیگ رقابتی به میدان می‌رویم و هیچ دیدار آسانی نداریم. استقلال هم تیم خیلی خوبی است و خیلی خوب بازی می‌کند. امیدواریم فردا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

*عملکرد تیم ملی فوتبال ایران با توجه به ۲ بازی انجام شده؟ تیم ملی فوتبال ایران در دو دیدار با سرمربی جدید به میدان رفته و صحبت کردن در این مورد، خیلی زود است. امیداورم مربی تیم ملی با حمایت همه جانبه نتایج خیلی خوب و فوق العاده‌ای به دست آورد و موفق باشد.

*عملکرد دفاعی تیم‌ها مقابل استقلال؟ خیلی سخت است، ولی همین است. بازیکنان من برای این موضوع آماده هستند. بازی سختی پیش رو داریم و باید تمرینات را به زمین مسابقه انتقال دهیم و با اعتماد به نفس، ذهنیت و روحیه بالا پیش برویم. فقط اینگونه است که می‌توانیم بازی خود را پیش ببریم.

*ساپینتو درباره اظهارات رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در مورد استفاده از او در حوزه دانش افزایی نیز گفت: ۱۰۰ درصد برای این مساله در دسترس و آماده همکاری هستم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha