حسینی: با یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی داریم/ نقد تیم ملی بعد از ۲ بازی کار درستی نیست

۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۷:۲۲
کد خبر: ۴۷۰۵۳۰۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
حسینی: با یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی داریم/ نقد تیم ملی بعد از ۲ بازی کار درستی نیست
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: مردم و کارشناسان حق دارند در مورد تیم ملی صحبت کنند، اما چون ما مربی هستیم و شرایط را درک می‌کنیم بهتر است صحبتی نکنیم.

خبرگزاری میزان - مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهاراتی داشت  گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*با توجه به وقفه تعطیلات نوروز سعی کردیم برنامه کوتاه مدت داشته باشیم. ۸روز وقت داشتیم. تمرینات و بازی دوستانه خیلی خوبی داشتیم. امیدوارم فردا شرایط بدنی بچه‌ها به گونه‌ای باشد که بتوانند بازی قوی ارائه بدهند.

*رقیب ما یکی از بهترین تیم‌های ایران است. با تغییراتی که داشتند انگیزه جدیدی دارند. یکی از دشوارترین بازی‌های فصل ما خواهد بود. انیدوارم بچه‌های ما بازی قوی و آبرومندانه انجام بدهند و دست پر از زمین بیرون بیاییم.

*بعد از تعطیلات سعی کردیم تمرینات خوب و فشرده‌ای داشته باشیم. برای سامان متاسفانه اتفاق خیلی بدی افتاد. از جهتی خیلی هم شانس آورد که بدتر از این نشد. اتفاقی که افتاد خیلی سنگین و تصادف خیلی بدی بود. خداراشکر جراحت به گونه‌ای نیست که بیشتر از این آسیب ببیند. فکر می‌کنم طی سه چهار هفته آینده برگردد.

*انتقادات به تیم ملی با حضور امیر قلعه‌نویی؟ من به عنوان یک مربی حرفه‌ای حق ندارم در مورد تیم دیگری حرف بزنم. خود آن تیم مربی دارد و او باید صحبت کند. به تیم نزدیک است و از جزئیات خبر دارد. ما مربی هستیم و باید این نکته را لحاظ کنیم. مردم و کارشناسان حق دارند در مورد تیم ملی صحبت کنند، اما چون ما مربی هستیم و شرایط را درک می‌کنیم بهتر است صحبتی نکنیم.

*باید بدانیم با تغییراتی که اتفاق افتاده باید وقت بدهیم. بلافاصله بعد از ۲بازی اگر بخواهیم نقد کنیم و سریع بخواهیم نتیجه گیری کنیم که این کار اشتباه یا درست است، کار درستی نیست. با توجه به مربی با تجربه‌ای که تیم ملی دارد و سال‌ها در سطح بالا کار می‌کند، باید اجازه بدهیم برنامه‌ها را تا جام ملت‌های آسیا جلو ببرند. قلعه نویی هم آدم با تجربه‌ای است. سریع سعی نکنیم با نقدهای‌مان تیم را وارد حاشیه کنیم. اجازه بدیهم کارشان را انجام بدهند تا اتفاقات بهتری برای فوتبال ملی ما بیفتد.

*بازی بسیار سختی است. فولاد پتانسیل بسیار بالا، بازیکنان جوان و با تجربه خوبی دارد. در دو سه سال گذشته برخلاف گذشته سرمایه گذاری خیلی خوبی داشتند و فکر می‌کنم از این نظر جزو دو سه تیم اول ایران باشند. از نظر زیرساخت هم فولاد یکی از بهترین استادیوم‌های ایران و کمپ تمرینی فوق‌العاده‌ای دارد. بازیکنان این تیم با توحه به حضور در لیگ قهرمانان آسیا تجربه و اعتماد به نفس خوبی دارند. مربی خیلی خوبی دارند. منصوریان انگیزه زیادی دارد. فکر می‌کنم بازی بسیار دشواری باشد. امیدوارم برنامه ریزی ما طوری باشد که فردا بچه‌ها سرحال باشند و بتوانیم مقابل این تیم خوب بازی قوی انجام بدهیم.

*کم گل زدن پیکان؟ به هرحال برخی سال‌ها اینطور می‌شود. بچه‌ها زحمت می‌کشند و تمرینات اختصاصی هم داشته‌ایم. بازیکنان ما کمی هم بدشانس بودند، اما امیدوارم بالاخره گره این داستان باز شود.

*دفاع کردن در فوتبال یک اصل است، اما بستگی دارد چه مدلی دفاع می‌کنید. مخالف یک دفاع منفعل هستم. دوست داریم اگرسیو دفاع کنیم. در فوتبال الان برای موفقیت اول باید گل نخورید. مطمئن باشید فردا بازی خیلی قوی انجام می‌دهیم. ان‌شاالله بچه‌ها بتوانند برنامه‌هایی که روی آن‌ها تمرین کردیم را چه در فاز حمله و چه در فاز دفاع عملیاتی کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha