باقری: افزایش رکورد‌ها ملاک حضور در مسابقات آسیایی است/ اصراری نداریم حتماً تیم کامل ببریم

۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵:۱۶
کد خبر: ۴۷۰۵۰۵۱
باقری: افزایش رکورد‌ها ملاک حضور در مسابقات آسیایی است/ اصراری نداریم حتماً تیم کامل ببریم
مشاور فنی تیم‌های ملی وزنه‌برداری بانوان گفت: ۵ هفته زمان کمی نیست و فرصت مناسبی که همه اعضای تیم ملی برای افزایش رکورد و جلب نظر کادر فنی تلاش کنند.

خبرگزاری میزان - کوروش باقری، مشاور فنی تیم‌های ملی وزنه‌برداری بانوان در آغاز اردوی این تیم در سمنان اظهارداشت: این اردو با حضور ۱۷ نفر آغاز می‌شود و چهار نفر از افراد به دلایل شخصی و با هماهنگی کادرفنی غیبت دارند. فروغ یونسی و بیتا ذبیحیان به دلیل آسیب دیدگی‌های قبلی و غزل و غزاله حسینی به دلیل مشکلات شخصی، اما با هماهنگی کادرفنی در این اردو همراه نیستند.

وی افزود: طبق صحبتی که با ریاست فدراسیون داشتیم، محدودیتی برای اعزام نداریم؛ بنابراین اگر رکورد‌ها خوب باشد تیم کامل اعزام می‌شود، اما اصراری نداریم که حتما ۱۰ نفر کامل ببریم. اگر ببینیم که فقط تعدادی از بچه‌ها شانس مدال دارند یا نزدیک به مدال هستند، انتخاب ما کیفی خواهد بود.

مشاور فنی تیم‌های ملی وزنه‌برداری بانوان گفت: ۵ هفته زمان کمی نیست و فرصت مناسبی که همه اعضای تیم ملی برای افزایش رکورد و جلب نظر کادر فنی تلاش کنند.

باقری تصریح کرد: به دلیل اعزام نشدن تیم ملی نوجوانان به مسابقات قهرمانی جهان در آلبانی، باید بتوانیم تاثیر مثبتی هم بر روی نوجوانان داشته باشیم تا در مسابقات قهرمانی آسیا در مردادماه، انگیزه بیشتری داشته باشند.

مشاور فنی تیم‌های ملی بانوان گفت: این نفرات بهترین‌های وزنه برداری بانوان ایران هستند. وزنه بردارانی مثل الهام حسینی، الهه رزاقی، فاطمه کشاورز، پریسا نورعلی و زینب شیخ ارباب تا این لحظه آمادگی بهتری از خودشان نشان داده اند و امیدواریم مسیر کسب سهمیه المپیک را نیز با تلاش خود هموار کنند.

بنابراعلام «کوروش باقری» مشاور فنی تیم‌های بانوان، سه مربی شامل خانم‌ها معصومه السادات بابایی، مینا عصفوری و سعیده عبدالملکی، از هفتم فروردین سال ۱۴۰۲ تا ۱۳ اردیبهشت ماه در اردوی مهدیشهر در کنار وزنه برداران خواهند بود.

افراد حاضر در اردو عبارتند از:

دسته ۴۹ کیلوگرم:

آنیتا فیضی (کردستان)

دسته ۵۹ کیلوگرم:

پوپک بسامی (تهران)، ریحانه کریمی (خراسان رضوی)، عسل بهادری (خوزستان) و سیده زهرا حسینی (مازندران)

دسته ۶۴ کیلوگرم:

فاطمه کشاورز (فارس)، آیدا علایی (خوزستان) و هانیه شریفی (اصفهان)

دسته ۷۱ کیلوگرم:

الهه رزاقی (زنجان)، ابریشم ارجمندخواه (تهران) و لعیا کریمی (البرز)

دسته ۷۶ کیلوگرم:

عسل کدخدایی (همدان)

دسته ۸۱ کیلوگرم:

پریسا نورعلی (البرز)، سیده الهام حسینی (لرستان) و کیژان مقصودی (کردستان)

دسته ۸۷ کیلوگرم:

زینب شیخ حسن ارباب (البرز)

دسته ۸۷+ کیلوگرم:

فاطمه یوسفی (فارس)

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha