مسابقات آزاد جهانی پینگ‌پنگ جوانان| فرجی، اولین طلایی ایران در سال ۱۴۰۲

19:35 - 05 فروردين 1402
کد خبر: ۴۷۰۴۹۲۴
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
مسابقات آزاد جهانی پینگ‌پنگ جوانان| فرجی، اولین طلایی ایران در سال ۱۴۰۲
بازیکنان تنیس روی میز ایران موفق به کسب ۶ مدال در رقابت‌های کانتندر ترکیه شدند.

خبرگزاری میزان - به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، در پایان مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) جوانان ترکیه، پینگ پنگ بازان کشورمان در چهار رده سنی صاحب ۶ مدال رنگارنگ شدند.

بنیامین فرجی نابغه نوظهور تهرانی پینگ پنگ کشورمان در رده سنی زیر ۱۵ سال با پیروزی قاطع ۳ بر صفر مقابل حریف ترکیه‌ای عنوان قهرمانی را بدست آورد و اولین طلایی ایران در سال جدید لقب گرفت.

در رده سنی زیر ۱۹ ساله نوید شمس در تقابل با کویک ایزاک بازیکن قدرتمند اهل سنگاپور با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و از رسیدن به مدال طلا بازماند و نایب قهرمان شد. 

در رده سنی زیر ۱۳ ساله، فراز شکیبا دارنده مدال نقره هوپس جهان در مصاف با اوکال از کشور میزبان با حساب ۳ بر صفر مغلوب شد و نقره گرفت.

همچنین محمدامین صمدی و بنیامین فرجی در رده سنی زیر ۱۷ سال و امیر مهدی کشاورزی در رده سنی زیر ۱۹ سال با قبول شکست در مرحله نیمه نهایی صاحب گردن آویز برنز شدند.

بدین ترتیب راکت بدستان نوجوان و جوان تنیس روی میز ایران سال جدید را با کسب ۶ مدال رنگارنگ از مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) آغاز کردند.

هدایت تیم اعزامی تنیس روی میز کشورمان برعهده علی حدادگر بود.

مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) جوانان ترکیه از دوم تا پنجم فروردین ماه به میزبانی شهر آنتالیا و با حضور پینگ پنگ بازانی از قاره‌های آسیا، اروپا و آفریقا برگزار شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *