تردد از محور چالوس و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است

۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴:۲۲
کد خبر: ۴۷۰۴۷۵۸
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
تردد از محور چالوس و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: تردد از محور چالوس مسیر رفت و برگشت و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، همچنین تردد از محور هراز مسیر جنوب به شمال نیز تا اطلاع بعدی ممنوع است، اما در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان حاکم است.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را برای امروز جمعه، چهارم فروردین ماه تشریح کرد و گفت: در خصوص آخرین وضعیت محور‌های شمالی، تردد از محور چالوس مسیر رفت و برگشت و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، همچنین تردد از محور هراز مسیر جنوب به شمال نیز تا اطلاع بعدی ممنوع است، اما در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

معصومی افزود: ضمنا محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

به گفته وی، محدودیت تردد با تغییر مسیر محور قدیم خرم آباد - پلدختر است که تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محور‌های دارای انسداد فصلی را لاسم - ارجمند، وازک - بلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، جدید هشتگرد – طالقان، گنجنامه – تویسرکان و پونل – خلخال اعلام کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *