فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش:

حضور کارکنان ارتش در مرزها، موجب رضایت خاطر مردم است

۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶:۰۴
کد خبر: ۴۷۰۴۴۰۹
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
حضور کارکنان ارتش در مرزها، موجب رضایت خاطر مردم است
امیر سرتیپ بیدادی با بیان این که یادمان شهدا، سند زنده دوران دفاع مقدس هستند، اظهار داشت: ارتش همواره به سفر راهیان‌نور به چشم یک آوردگاه فرهنگی نگاه کرده و رشادت‌های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را بیان می‌کند که می‌توان از این مهم به عنوان یک عنصر اساسی در جهاد تبیین استفاده کرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ حمزه بیدادی، فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش با اشاره به برپایی نمایشگاه‎های راهیان‌نور در این منطقه گفت: زائرین سرزمین نور به رسم هر ساله از منطقه عملیاتی جنوب غرب بازدید می‌کنند و ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده میزبانی از مردم میهن اسلامی است.

وی با بیان این که یادمان شهدا، سند زنده دوران دفاع مقدس هستند، افزود: ارتش همواره به سفر راهیان‌نور به چشم یک آوردگاه فرهنگی نگاه کرده و رشادت‌های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را بیان می‌کند که می‌توان از این مهم به عنوان یک عنصر اساسی در جهاد تبیین استفاده کرد.

فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش به اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های دفاع مقدس عنوان کرد: در این دوره، یگان‌های ارتش با برپایی نمایشگاه‎های مختلف، موجبات استقبال شگرف بازدیدکنندگان از سراسر کشور را فراهم آورده‌اند.

امیر سرتیپ بیدادی با بیان این که حضور کارکنان ارتش در مرزها، موجب رضایت خاطر مردم این مناطق است، خاطر نشان کرد: امنیت مرزها، موجب ایجاد یک بستر مناسب برای پیشرفت، رشد و تعالی کشور است و مردم ایران اسلامی از امنیت ایجاد شده در مرزها، اطمینان خاطر دارند.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *