آغاز طرح خدمات الکترونیک قضایی سیار با اولویت خدمت‌رسانی به جانبازان و خانواده معظم شهدا در تهران

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴:۴۷
کد خبر: ۴۷۰۴۳۰۴
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
آغاز طرح خدمات الکترونیک قضایی سیار با اولویت خدمت‌رسانی به جانبازان و خانواده معظم شهدا در تهران
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، از آغاز طرح خدمات الکترونیک قضایی «سیار» با اولویت جانبازان و خانواده معظم شهدا در شهر تهران خبر داد.

خبرگزاری میزان- حسن روحانی‌نیا در خصوص طرح خدمات الکترونیک قضایی «سیار» گفت: با عنایت به سیاست‌های جاری دستگاه قضائی و منویات ریاست محترم قوه قضائیه و آیین‌نامه جدید اجرایی دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، خدمت‌رسانیِ فناورانه با اولویت دقت و سرعت به عموم مردم، از مهمترین راهبردهاست که در این میان، ارائه خدمات الکترونیک قضائی «سیار» برای اقشار مذکور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: در طرح خدمات الکترونیک قضایی سیار، برای سه گروه «الف- والدین شهدا؛ ب- فرزندان شهدا و ج-جانبازان بالای ۲۵ درصد» هزینه دفتر به صورت رایگان محاسبه می‌شود.

مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی در این خصوص اضافه کرد: براساس مصوبه قوه قضائیه، تعرفه‌ی خدمات الکترونیک قضائی سیار برای اعزام به محل، سه برابر تعرفه‌ غیر سیار است و هزینه‌ی ایاب و ذهاب هم بر مبلغ تعرفه افزوده می‌شود که در اجرای طرح خدمات الکترونیک قضائی سیار برای خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران، این هزینه‌ها به صورت رایگان خواهد بود.

روحانی‌نیا درخصوصِ جزئیات طرح خدمات الکترونیک قضایی سیار در تهران تصریح کرد: این طرح از هفته گذشته آغاز شده و کارشناسان کانون و دفاتر خدمات الکترونیک قضائی همه روزه (به جز جمعه‌ها و روز ۱۳ فروردین) از ساعت ۷ الی ۱۹، آماده‌ی خدمت‌رسانی به عموم مردم خواهند بود.

مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی در پایان تأکید کرد: سه گروه والدین شهدا، فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد، با ارائه کارت ایثارگری می‌توانند از خدمات مذکور به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

 خانواده بزرگ کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی با شعار «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، از مردم برای مردم» در قالب بیش از هزار و۲۰۰ دفتر با نیرو‌های متعهد و متخصص در سراسر کشور، در تحقق «قوه قضائیه هوشمند در تراز انقلاب اسلامی» در همکاری با مرکز آمار و فناوری اطلاعات دستگاه قضائی، همواره مشغولِ خدمت‌رسانی به عموم مردم شریف ایران اسلامی است.

آغاز طرح خدمات الکترونیک قضایی «سیار» با اولویت خدمت‌رسانی به «جانبازان و خانواده معظم شهدا» در تهران

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha