رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

گسترش همکاری‌های مشترک فدراسیون بیلیارد ایران و عربستان

12:54 - 28 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۴۲۷۲
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
گسترش همکاری‌های مشترک فدراسیون بیلیارد ایران و عربستان
روسای فدراسیون‌های بولینگ و بیلیارد ایران و عربستان همکاری‌های ورزشی در بخش مربیگری، اردو‌های تدارکاتی و مسابقات دوستانه را توسعه می‌دهند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ هاشم اسکندری پس از حضور پیدا کردن در مجمع سالیانه کنفدراسیون ورزش‌های بیلیاردی آسیا (ACBS) در جلسه‌ای جداگانه با دکتر ناصر رئیس فدراسیون بیلیارد و اسنوکر کشور عربستان (که پیش از این رئیس فدراسیون هندبال این کشور بود) دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار در خصوص مسابقات دو جانبه و دوستانه در دو بخش آقایان و بانوان و همچنین به کارگیری از مربیان توانمند جهت انتقال تجربه در اردو‌های تدارکاتی مشترک جهت حضور در رویداد‌های بین المللی و غرب آسیا برنامه ریزی‌های انجام شد که در سال آینده در خصوص عملیاتی شدن این برنامه‌ها اطلاع رسانی‌های لازم انجام خواهد گرفت.

هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد در خصوص گسترش همکاری‌ها با فدراسیون عربستان گفت: به دنبال از سرگیری روابط جمهوری اسلامی ایران و دولت عربستان در دولت مردمی سیزدهم، در سفری که در زمینه مجمع سالیانه کنفدراسیون بوجود آمد، فرصت را مغتنم دانسته و جلساتی را با روسای فدراسیون کشور‌های دیگر ترتیب دادیم. جمهوری اسلامی ایران و عربستان دو قدرت بزرگ منطقه‌ای هستند و روابط دوستانه و مراودات این دو کشور می‌تواند نقش بسزایی در گسترش صلح و آرامش در این منطقه بوجود آورد.

اسکندری در ادامه افزود: ورزش به عنوان یکی از تاثیر گذارترین مولفه‌ها در گسترش آرامش و صلح در جوامع می‌تواند در عادی سازی روابط میان کشور‌ها علی الخصوص ایران و عربستان کمک کند؛ لذا ما نیز تلاش خود را انجام دادیم تا به افزایش دوستی‌ها و همچنین عادی سازی روابط کمک کنیم. بر همین اساس با آقای ناصر رئیس فدراسیون عربستان برنامه ریزی‌هایی در زمینه اردو‌های تدارکاتی مشترک در ایران و عربستان و همچنین تبادل دانش مربیان و ورزشکاران گام‌هایی را برداشتیم که در سال جدید در خصوص عملیاتی شدن این برنامه‌ها اطلاع رسانی‌های لازم انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *