شکاری: انتظار دعوت به تیم ملی را داشتم/ قلعه‌نویی با کسی تعارف ندارد

12:40 - 28 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۴۲۶۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
شکاری: انتظار دعوت به تیم ملی را داشتم/ قلعه‌نویی با کسی تعارف ندارد
وینگر تیم ملی فوتبال ایران گفت: در تیم قلعه نویی توانستم خوب عمل کنم و به تیم ملی دعوت شوم.

خبرگزاری میزان - رضا شکاری، وینگر تیم گل‌گهر سیرجان در جریان تمرین امروز(یکشنبه) تیم ملی فوتبال صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*خداراشکر می‌کنم که بالاخره بعد از چندسال مزد زحمات خود را گرفتم. 

*در خصوص اینکه اگر سرمربیان قبلی تیم ملی به لیگ نگاه می‌کردند باید دعوت می‌شد؟ نمی‌شد اینطور گفت چرا که بازیکنانی هم هستند که بهتر از من هستند که جای آن‌ها در تیم ملی خالی است. اما به هرحال تصمیم کادر فنی مهم است و نفراتی که انتخاب شدند قطعا شایسته تیم ملی فوتبال هستند.

*آیا فکر می‌کرد به تیم ملی دعوت شود یا خیر؟ امسال فصل بسیار خوبی را داشتم و انتظار داشتم که به تیم ملی دعوت شوم، اما گفتم بازیکنان بهتری هم بودند که باید دعوت می‌شدند. 

*حدود یکسال که در هیچ تیمی نمیتوانستم حضور داشته باشم با تیم گل گهر تمرین کردم و خودم هم می‌دانستم که باید ۲ سال در این تیم زحمت بکشم تا بتوانم به موفقیت برسم خداراشکر در تیم قلعه نویی توانستم خوب عمل کنم و امروز هم به تیم ملی دعوت شوم.

*امیر قلعه نویی مربی خوبی است و با کسی تعارف ندارد و در تیم گل گهر هم همینطور بود. در گل گهر هم اگر بد بازی می‌کردم تعویضم می‌کرد و با کسی تعارف نداشت. به فدراسیون فوتبال هم تبریک می‌گویم به دلیل انتخاب درستی که داشت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *