رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بیرانوند: مربی ایرانی در تیم ملی جواب می‌دهد/ پیشکسوت نیستم

12:22 - 28 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۴۲۶۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بیرانوند: مربی ایرانی در تیم ملی جواب می‌دهد/ پیشکسوت نیستم
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال گفت: کسی در حال حاضر سرمربی تیم ملی است که بعد از بازی‌های تیم ملی در خارج از کشور، همه با هم به کشور بازمی‌گردیم.

خبرگزاری میزان - علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال در جریان نخستین تمرین با سرمربیگری امیر قلعه‌ویی صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌‌خوانید.

*بعد از جام‌جهانی این اولین اردوی تیم ملی است و امیدوارم اردوی خیلی خوبی باشد و دو بازی خوب نیز برگزار کنیم. امیدوارم با کادرفنی جدید اتفاقات خوبی برای تیم ملی بیفتد.

وی در خصوص نگاه ویژه قلعه‌نویی به لیگ فوتبال ایران؟ از بهترین تصمیماتی که گرفته شد، یکی همین بود. شاید چند بازیکن دیگر بودند که آن‌ها نیز با بازی خوب برای اردو‌های بعد دعوت خواهند شد. بازیکنانی که دعوت شدند، لیاقت‌شان بوده و انشالله در اردو‌های بعد هم باشند.

*فکر می‌کنید دیگر دودستگی‌های گذشته با حضور مربی ایرانی از بین خواهد رفت؟ پیشکسوت نیستم و یکی از جوانان هستم. بچه‌های ما خیلی خوب هستند و تا به حال نشان دادیم که همدل بودیم. مطمئن هستم همه پشت هم هستیم و به قلعه‌نویی کمک می‌کنیم. کسی در حال حاضر سرمربی تیم ملی است که بعد از بازی‌های تیم ملی در خارج از کشور، همه با هم به کشور بازمی‌گردیم. این نشان می‌دهد که همه باید پشت هم باشیم و مطمئن هستم در جام ملت‌ها اتفاقات خوبی می‌افتد.

*شانس قهرمانی تیم ملی با مربی ایرانی در جام ملت‌ها؟ می‌توانیم بعد از چندین سال حضور مربیان خارجی که نتایج خوب و بد داشتند، به یک مربی ایرانی اعتماد کردند که باید این را به فال نیک بگیریم. به نظر من حضور مربی ایرانی جواب می‌دهد و انشالله در این مسابقات اتفاقات خوبی بیفتد و مقام خوبی کسب کنیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *