ادامه حضور پویانمایی گیلگمش در جشنواره‌های بین‌المللی

11:36 - 28 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۴۲۵۵
ادامه حضور پویانمایی گیلگمش در جشنواره‌های بین‌المللی
پویانمایی «گیلگمش» ساخته حسین‌مرادی‌زاده از تولیدات جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور در جشنواره‌های خارجی را تجربه می‌کند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در واپسین روز‌های اسفند ۱۴۰۱ حاکی از حضور‌های موفق فیلم «گیلگمش» دارد.

این پویانمایی به تازگی در بخش مسابقه جشنواره‌های معتبری همچون؛ جشنواره بین‌المللی فیلم آسیایی «فیدبک» در کشور آمریکا، جشنواره بین‌المللی فیلم باستان‌شناسی محیط هنری «آرکئوفیلم فیرنز» در کشور ایتالیا، جشنواره فیلم‌های کوتاه انیمیشن «تی» در کشور آلمان، جشنواره بین‌المللی فیلم «کالاکاری» در کشور هند، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های «فولکور» از کشور هند، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های بین‌المللی «زیرو پلاس» در کشور روسیه و جشنواره فیلم‌های انیمیشن «توفوزی» در کشور گرجستان حضور داشته است.

ادامه حضور پویانمایی گیلگمش در جشنواره‌های بین‌المللی

«گیلگمش، پهلوان نامدار اوروک، شهری از سرزمین سومر در میان‌رودان، که شخصیتی نیمه‌ایزدی-نیمه‌انسانی دارد، عمری در جستجوی جاودانگی و خداگونه‌شدن می‌کوشد و بار‌ها شکست می‌خورد، اما سرانجام به گیاهی دست می‌یابد که او را جاودانه خواهد کرد، ولی «مار»‌ی آن گیاه را می‌رباید و حاصل عمر او از دست می‌رود.

این پویانمایی ۱۰ دقیقه‌ای تاکنون توانسته است بیش از ده‌ها حضور بین‌المللی را در جشنواره‌های خارجی فیلم تجربه کند.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *