انتخاب ۱۳ بوکسور برای اردوی نهایی مسابقات جهانی/ اعلام ترکیب تیم ملی به سال آینده موکول شد

15:16 - 27 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۴۱۵۵
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
انتخاب ۱۳ بوکسور برای اردوی نهایی مسابقات جهانی/ اعلام ترکیب تیم ملی به سال آینده موکول شد
پس از برگزاری پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی، ۱۳ بوکسور در اردو باقی ماندند.

خبرگزاری میزان - به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس برای شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ - ازبکستان برگزار شد و ۱۳ بوکسور موفق شدند در میان نفراتی که شانس حضور در آوردگاه جهانی را دارند، قرار بگیرند.

با اعلام سید ابراهیم موسوی مدیر تیم‌های ملی بوکس، آرشام حسنی، مهدی پرویزی، مهدی خسروی، پوریا عبدالمالکی، دانیال شه‌‎بخش، مهدی امیری، علی حبیبی‌نژاد، مسلم مقصودی، سیدشاهین موسوی، سالار رادمرد، میثم قشلاقی، سیدمحمد سیدصدری و پوریا امیری نفراتی هستند که فرصت حضور در مسابقات جهانی را دارند، اما هنوز ترکیب قطعی مشخص نیست.

همچنین به دلیل ابهاماتی که در وزن ۹۲+کیلوگرم وجود دارد، مقرر شد پس از شروع مجدد اردو‌ها در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

با توجه به حساسیت مسابقات قهرمانی جهان در هفته‌های آینده و با نظر کادرفنی و مدیر تیم‌های ملی در خصوص نفرات و اوزان اعزامی تصمیم‌گیری خواهد شد.

اردوی تیم ملی هم اکنون تعطیل شده و مرحله جدید تمرینات از ۱۵ فروردین‌ماه سال جدید آغاز می‌شود.

هدایت این نفرات برعهده حسینقلی نهرودی به عنوان سرمربی است و غلامرضا کریمی، همایون امیری، فروتن گل آرا و محمود نهتانی مربیگری تیم را برعهده دارند. مرتضی بهرامی‌نژاد نیز به عنوان مربی بدنساز در کنار ملی پوشان حضور دارد.

بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳، روز‌های ۱۱ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *