در آغازین روز بهار ۱۴۰۲|

رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی سخنرانی خواهند کرد

9:45 - 26 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۹۷۲
رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی سخنرانی خواهند کرد
پس از گذشت سه سال انتظار و خروج از شرایط بحرانی فراگیری بیماری منحوس کرونا بار دیگر در آغازین روز بهار ۱۴۰۲ رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر رضوی سخنرانی خواهند کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش آستان نیوز، پس از گذشت سه سال انتظار و خروج از شرایط بحرانی فراگیری بیماری منحوس کرونا بار دیگر در آغازین روز بهار ۱۴۰۲ رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر رضوی سخنرانی خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در استان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی با صدور پیامی مشترک از مردم برای حضور در سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب در حرم نورانی امام رضا (ع) دعوت کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

دگرگونی آفرینش و رویش دوباره طبیعت که امسال با عطر روح افزای بهار قرآن نیز تقارن یافته، ما را به تأمل در رستاخیز طبیعت و تحول احوال خویش به سوی «احسن الحال» فرا می‌خواند و از این روی پروردگار قادر یگانه را بر نعمت درک دوباره این آیات بزرگ الهی سپاس‌گزاریم.

اینک در شرایطی سال نو را آغاز می‌کنیم که فضل الهی و بصیرت و هوشمندی ملت غیور ایران بار دیگر باعث سرشکستگی سردمداران استکبار و ناامیدی معاندان یاوه‌گوی این کشور شده تا مگر دریابند که در مقابل عظمت مردمی آگاه و نستوه، توطئه‌ها و مکر‌های آنان اندک ارزش و اثری نداشته و نخواهد داشت.

همچنان که تاریخ افتخارآمیز ملت ایران و پیشرفت‌ها و دستآورد‌های عرصه‌های مختلف طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گویای این حقیقت است که هیچ سدی جلودار راه تعالی این ملّت نیست؛ به فضل الهی بازهم این مردم می‌توانند بر شیطنت‌ها و تحریم‌های اقتصادی ظالمانه سلطه‌گران و زورگویان عالم فائق آیند و آینده‌ای امیدبخش و الهام آفرین را برای ایران مقتدر رقم بزنند.

و، اما صد شکر حضرت باری تعالی را که پس از گذشت سه سال انتظار و خروج از شرایط بحرانی فراگیری بیماری منحوس کرونا بار دیگر در آغازین روز بهار ۱۴۰۲ دیار خراسان و شهر شهید پرور و انقلابی مشهد به برکت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء میزبان قدوم مبارک قائد عظیم الشأن امت اسلام و، ولی امر مسلمین جهان است تا بار دیگر کانون توجهات برای تعیین نقشه راه انقلاب و امت اسلام، قوت دل‌های دوستان و یأس امید‌های واهی دشمنان باشد.

ضمن شکرگزاری به درگاه ایزد منان به پاس این نعمت عظما و خیر مقدم به رهبر معظم انقلاب اسلامی، از عموم مردم مؤمن و انقلابی مشهد مقدس، زائران گرامی بارگاه مقدس امام رضا (ع)، علما و روحانیت معظم، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان و اصناف دعوت می‌نماییم، روز سه شنبه اول فروردین ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۵ برای دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر رضوی حضور یافته و ضمن بهره مندی از فضای ملکوتی این آستان قدسی از بیانات ارزشمند معظم له فیض برده و با آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایند.

سیداحمد علم الهدی
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس

احمد مروی
تولیت آستان قدس رضوی

یعقوبعلی نظری
استاندار خراسان رضوی

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *