منصوریان: دنبال دفاع از شأن و اعتبار فولاد و خوزستان هستیم/ در بازی با استقلال تنبیه شدیم

19:53 - 25 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۹۶۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
منصوریان: دنبال دفاع از شأن و اعتبار فولاد و خوزستان هستیم/ در بازی با استقلال تنبیه شدیم
سرمربی فولاد خوزستان گفت: افتخار این را داریم به واسطه فوتبال، خداوند عنایت کرد و به شهر خوب سیرجان آمده‌ایم و مردم خوب شهر را می‌بینیم.

خبرگزاری میزان - علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با گل‌گهر سیرجان در جام حذفی اظهار داشت: بازی بسیار سختی داریم. فکر می‌کنم آخرین روزی است که سرمربی عزیزم، آقای قلعه‌نویی روی نیمکت تیم گل‌گهر می‌نشیند. دستیاران او جزو دوستان بسیار خوب ما هستند. من ۲ سال پیش اینجا آمدم و تجربه‌ای سخت با آلومینیوم اراک داشتیم.

وی در ادامه گفت: خیلی باید باهوش باشیم. دقت و آنالیز خوبی از تیم آقای قلعه‌نویی داشتیم و نوع فوتبال آن‌ها تغییر کرده است. جریان فوتبال گل‌گهر کاملا متفاوت با سال‌های گذشته مربیگری قلعه‌نویی است. آن‌ها خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند.

منصوریان ادامه داد: ما هم بعد در بازی با استقلال، این شانس را داشتیم در نیمه اول کل جریان مسابقه را عوض کنیم، ولی در نیمه دوم تنبیه شدیم. با این حال کل بازیکنان، دست به دست هم داده‌اند تا فردا با تمام وجود بازی کنند تا هم از اعتبار و شان خودمان و هم از اعتبار خوزستان و هوادارانمان دفاع کنیم.

سرمربی فولاد در پایان گفت: امیدوارم بازی بسیار خوبی شود و خداوند متعال هر تیمی که لایق است را راهی مرحله بعدی کند. ما سعی و تلاش می‌کنیم با تمام وجود، پرچم فولاد را محکم در دست داشته باشیم و بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم. با این حال بازی بسیار سختی خواهد بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *